Szukamy Członkini Zarządu – Skarbnik

Drogie Członkinie,

W najbliższym czasie planowane są zmiany w Zarządzie. W związku z tym poszukujemy nowej Członkini Zarządu, która mogłaby przejąć obowiązki Skarbnika. Opis stanowiska poniżej.⬇

Członkini Zarządu – Skarbnik👩‍💻

Zadania:

▪ Dbanie o interes i ład finansowy Stowarzyszenia

▪ Przygotowywanie budżetu na dany rok obrachunkowy

▪ Sporządzanie sprawozdania finansowego Stowarzyszenia (bilansu, rachunku zysków i strat oraz raportu rocznego)

▪ Prowadzenie spraw finansowych, księgowych i podatkowych

▪ Stowarzyszenia (rozliczenia, zakupy, wydatki, archiwizacja, zeznania podatkowe itp.)

▪ Obsługa Stowarzyszenia w zakresie bankowości, produktów bankowych i ubezpieczeniowych

▪ Pozyskiwanie środków finansowania ze źródeł publicznych

▪ Wsparcie innych członkiń zarządu w przygotowaniu aktualnej kalkulacji wydatków w odniesieniu do projektu, nad którym został tej członkini przydzielony nadzór/kontrola

▪ Współpraca z Komisją Kasową

▪ Organizacja zakupu prezentów dla mówczyń oraz odchodzących Komisarek

▪ Zastępstwo Sekretarza w czasie nieobecności w zakresie sporządzania protokołów z posiedzeń zarządu.

Kwalifikacje:

▪ Członkostwo w Stowarzyszeniu

▪ Aktywność zawodowa min. 6 lat

▪ Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

▪ Znajomość języka holenderskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

▪ Doświadczenie zawodowe w pracy z większymi grupami ludzi na stanowisku kierowniczym – umiejętność organizacji i zarządzania.

Kompetencje:

▪ Dostępność

▪ Łatwość komunikacji i responsywność

▪ Przejawianie inicjatywy i proaktywność

▪ Odpowiedzialność i finalizacja zadań

▪ Podejście „yes, we can!”

▪ Asertywność

▪ Umiejętność organizacji pracy własnej i innych

▪ Nastawienie na współpracę zespołową i dobrą atmosferę w zespole

▪ Umiejętności motywowania i inspirowania innych do działania

⏰Czas: Minimum 6 godzin w tygodniu

📩 Proces aplikacji: Zachęcamy wszystkie członkinie, które chciałyby objąć funkcję Skarbnika w Zarządzie i uważają, że spełniają powyższe wymagania, do przeslania CV oraz Listu Motywacyjnego na adres e-mail Sekretarza Stowarzyszenia: kontakt@polishprofessionalwomen.com.

Zgłoszenia (w formie pisemnej) przyjmujemy do 12 października 2024 roku.

Zastrzeżenia:

▪ Kandydatki uprzejmie prosimy o zapoznanie się z dokumentami regulującymi działalność stowarzyszenia:

Dokumenty – Polish Professional Women in The Netherlands

▪ Stowarzyszenie zastrzega, iż w przypadku dużej liczby chętnych, ze względu na ograniczenia czasowo-techniczne, będzie odpowiadać jedynie na wybrane oferty

W celu dokonania prawidłowej selekcji, ze względu na dopasowanie do istniejącej grupy członkiń zarządu, mogą zostać przeprowadzone testy

Spotkania odbędą się jedynie z wybranymi kandydatkami.

Z poważaniem,

Zarząd Polish Professional Women in the Netherlands

Następne nadchodzące wydarzenie

Finanse osobiste kobiet

17 października 2024
- Online - ZOOM
  • 00

    dni

  • 00

    godzin

  • 00

    minut

  • 00

    sekund