Promuj się!

Zasady promowania się

Stowarzyszenie tworzy i chce rozwijać platformę do wymiany informacji między członkiniami oraz chce w transparentny sposób promować i wspierać działalność zawodową i profesjonalną swoich członkiń.

Informacje o wydarzeniach organizowanych przez nie-członkinie przekazywane przez formularz na www Promuje się! tylko z uwzględnieniem benefitu dla Stowarzyszenia / członkiń lub darowizny na rzacz Stowarzyszenia.

Zasady promocji członkiń
Zasady promocji matrix

Chcesz się promować? Prześlij swoją ofertę poprzez formularz zgłoszeniowy >>>

 

EKS graphics opening of exhibition & concert

17.12.2017, 18:00 w  sklepie Salmon Art & Design, Rozengracht 75 w Amsterdamie.

Cieszymy się, że możemy gościć kolejną wystawę w Salamon Art & Design.
W grudniowym wydaniu zaprezentujemy dzieła EKS GRAPHICS połączone z muzyką graną na żywo przez Arnolda de Boera / Zey, członka legendarnego holenderskiego zespołu The Ex.

Nie czekaj, dołącz do nas na kolejny twórczy wieczór w concept storze Salamon Art & Design prezentującej współczesną, polską sztukę i design. Amsterdamski sklep oferuje szeroki wybór polskiej mody, biżuterii, designerskich artykułów wyposażenia domowego i mebli.
Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie Państwo na naszym facebooku.

Serdecznie zapraszam,
Olga Salamon

Inspire & Impact Together: Women as Leaders

29.09.2017, 09:30 - 16:00 at Delta Lloyd, Spaklerweg 4, Amsterdam 

Get inspired and learn from successful leaders, entrepreneurs and coaches! 

At this event, you will have a chance to meet seasoned corporate leaders, as well as young entrepreneurs, who will share their successes and failures, the choices they have made, but also their view on diversity and inclusion. Additionally, you can participate in 2 impactful workshops of your choice. Invite your colleagues and friends and spend the last Friday of September in the company of interesting and inspiring professionals!

Workshops:

 1. 21st century perspective on Leadership
 2. Women Economics: Be the force for positive change
 3. Limiting Beliefs: How to overcome it!
 4. Mindfulness: Self-compassion is the new black

RSVP: For more information or to confirm your attendance, including the 2 workshops you would like to participate in, please send a message to Lenka Libanska (lenka.libanska@gmail.com)

This event is subject to a fee: 45 EUR. For the members of Polish Professional Women the fee is 40 EUR.
Payment details will be confirmed closer to the conference.

 

Dzień Polski w Amsterdamie

10.06.2017, 11:30, Amsterdam International Community School

Dobra okazja aby lepiej zaznajomić naszych holenderskich przyjaciół z Polską - Dzień Polski w Amsterdamie. Zapraszajcie znajomych i razem przybywajcie 🙂

PolishProfessionalWomen też tam będzie, więc będziecie mogły dowiedzieć się o nas, bezpośrednio czegoś więcej. Bardzo serdecznie zapraszamy!

Do you want to know more about Poland?
Come to Polish Day organized in Amsterdam on 10th of June by Fundacja Polskie Centrum Edukacji i Kultury Lokomotywa, Amsterdam.

 

Program Kobiecej Akademii Rozwoju

10.06.2017, 13:00, Haga

Cześć
Program Kobiecej Akademii Rozwoju skierowany jest do Ciebie, kobiety AMBITNEJ, która pragnie:

 • w końcu osiągać w życiu to, czego tak naprawdę w głębi serca potrzebuje
 • zbudować niezachwianą pewność siebie
 • asertywnie komunikować się z otoczeniem
 • jest zdeterminowana, aby realizować cele zgodnie ze swoimi wartościami, wykorzystując swoje talenty
 • prostu osiągnąć spełnienie w każdej, ważnej dla Ciebie dziedzinie życia!

  Co czyni ten program wyjątkowym jest to, iż pracujesz kompleksowo nad uzyskaniem większej świadomości w życiu, byciem bardziej otwartą, odważną, idącą "po swoje" i na własnych warunkach! Na zajęciach wykorzystasz wiele technik coachingowych, dzięki którym zoptymalizujesz swoje
  działania, ustalisz konkretne cele, nauczysz się podejmować trafniejsze decyzje oraz pełniej wykorzystasz swój naturalny potencjał!
  Jak twierdzi ponad 30 uczestniczek poprzednich edycji, na zajęciach oprócz rzeczy trudnych jest również miejsce na rekleksję, zabawę, nawiązanie wspaniałych kontaktów no i miejsca na nudę brak!
  Ja nazywam się Alena Wajs-Hielema, jestem z wykształcenia socjologiem, z pasji coachem i trenerem, ale przede wszystkim pasjonatką życia pełnią potencjału. Akademia jest cyklem moich autorskich warsztatów szkoleniowych, które osobiście poprowadzę i podzielę się nie tylko wiedzą merytoryczną, ale także własnym, bogatym doświadczeniem, aby zainspirować i zmotywować kobiety do sięgnięcia "po więcej", zamiast czekać na, przysłowiowe, zbawienie!

  Start: sobota, 10 czerwca, godz. 13.00 , Haga
  Więcej info
  Ilość miejsc ograniczona - zatem nie zastanawiaj się długo!
  ZAPRASZAM OD SERCA!
  Alena

 • Women Transforming Business: a force for positive change

  01.06.2017

  We are happy to announce that ECWO will be hosting its second Women in Leadership Conference on the 1st of June. www.rsm.nl/ConferenceECWO
  Last year's conference was a very successful event and we would be delighted to have the members of the Polish Professional Women's network as a part of this year's conference as well.
  For this reason, I am pleased to inform you that all members of PPW are eligible to receive a discount of 15%!

  This discount can be acquired by following these steps:

 • Visit: https://women-transforming-business.eventbrite.co.uk
 • Go to tickets, at the top click on "enter promotional code"
 • Enter this personal discount code: PPW2017
 • Choose to purchase "Regular tickets"

  Best wishes,
  Anita Otchere

 • Warsztaty: Master class z SLAVICA DANCE

  07.04.2017, 19:00

  Szanowne Panie,
  Zapraszamy na master class z SLAVICA DANCE 7mego kwietnia na 19ta do De Boomspijker w Amsterdamie. Najpierw będziemy się ruszać do folkowej muzyki, a potem napijemy się świeżych soków warzywno- owocowych.
  SLAVICA DANCE- Justyna Bolek przyjeżdża po raz pierwszy do Holandii na specjalne zaproszenia Beaty van Velzen z Metamorfozy i poprowadzi zajęcia dla ToPu, który współorganizuje wydarzenie.
  Beata członkini ToPu: "Justynę poznałam w Polsce i pomyślałam, ze jej zajęcia są fantastyczna forma ruchu i integracji. Slavica dance to fitness po słowiańsku, czyli fitnes i elementy tradycyjnego tańca słowiańskiego (podskoki, przyklaski). Dlaczego by nie stworzyć możliwość dla naszych ToPolek uczestnictwa w takich zajęciach? Byłaby to super zabawa! Tak tez się stało SLAVICA dance poprowadzi zajęcia w piątek dla Pan, w sobotę dla dzieci w polskiej szkole w Amersfoort, a wieczorem szkolenie na instruktora dla zainteresowanych. Takich jak ja ;)"
  Serdecznie zapraszamy! Wstęp płatny, by pokryć koszta przylotu Slavica do Holandii i koszty wynajęcia sali. Mamy nadzieje ze 10 euro was nie zniechęci. Prosimy o wpłatę na konto: NL95 RABO 0143356003 BEATA VAN VELZEN

  Więcej o programie Slavica na YouTube, stronie i na Facebook pod tym samym hasłem.
  Weźcie ze sobą dobry humor i wygodne ubranie, program nie wymaga żadnych przygotowań oraz wyjątkowej formy fizycznej. Jeśli możesz skakać mozesz w pełni uczestniczyć w tych zajęciach. Do zobaczenia słowianki na parkiecie!"
  Prosimy zglaszac uczestnictwo na adres post@topolki.nl

  W imieniu Zarzadu ToP
  Hanka

  Spotkanie z Tresurą Matrixa

  09.04.2017, 15:00 - 18:30

  Tresura Matrixa w Holandii!
  Organizatorzy zapraszają na spotkanie z TRESURĄ MATRIXA. Gośćmi z Polski będą Andrzej Krystaszek oraz Oleg Pawliszcze. Znani z wystąpień w Polsce i poza granicami kraju oraz ze swojej dużej aktywności na youtube. Podczas spotkań podsuwają pomysły jak żyć w zgodzie z samym sobą i współgrać z własnymi myślami i emocjami. Zarówno w sposób humorystyczny, jak i szalenie poważny pokazują co może znaczyć prawdziwe zauważanie i akceptacja siebie.

  "Bez zbędnej ideologii pomagamy ludziom odnaleźć siebie samych - NATYCHMIAST"

  Podczas spotkania poruszonych zostanie wiele tematów, ale będzie również czas na pytania i rozmowę. Andrzej oraz Oleg poruszą między innymi takie zagadnienia jak:

 • Jak żyć w obfitości
 • Czy istnieje przeznaczenie?
 • W jaki sposób pokochać znienawidzone
 • Jak wyzbyć się lęku i strachu przed przyszłością?
 • Jak podążać za swoim wołaniem duszy?
 • Pieniądze, ich swobodny przepływ
 • Jak materializować marzenia?

  Spotkanie zakończone będzie niezwykłymi dźwiękami muzyki w wykonaniu wyjątkowego duo.
  Istnieje możliwość spotkań indywidualnych.
  Koszt:50€
  Więcej informacji:www.tresuramatrixa.com lub na Facebook'u.
  Zapisy: Agnieszka Mustert, anna@igp.net, tel.0633333143

 • Szkolenie: Rodzicielstwo na Obczyźnie – Nasze Dwa Światy

  20.05.2017, 9:00 - 18:00
  21.05.2017, 9:00 - 16:00

  „Rodzicielstwo na Obczyźnie – Nasze Dwa Światy" to 2 - dniowe intensywne szkolenie dla polskich rodziców i przyszłych rodziców zamieszkałych w Holandii. To szkolenie dla tych wszystkich, którzy będąc w polskich lub międzynarodowych związkach chcą poprzez powrót do swoich korzeni, zwiększyć swoja świadomość w relacjach z innymi, a w szczególności z własnymi dziećmi.

  Podczas szkolenia :

 • Przyjrzymy się przekazom rodzinnym, kulturze, tradycjom, które otrzymaliśmy w dzieciństwie, i jaki wpływ mogą mieć na nasze obecne życie na obczyźnie,
 • Pomyślimy, jak wpłynąć na jakość naszego życia, by czerpiąc z korzeni polskich, tradycji i doświadczeń odnaleźć się w realiach Holandii i holenderskiego sposobu wychowania
 • Zajmiemy się wyobrażeniami i stereotypami dotyczącymi Polaków,
 • Damy sobie czas na zabawę, refleksję i ćwiczenia jak budować dobre relacje w rodzinie, jak rozwiązywać konflikty i pracować z rożnymi emocjami.
 • I w końcu, doświadczymy, jak inaczej radzić sobie z problemami, które spotykamy wychowując dzieci na obczyźnie lub w rodzinach międzynarodowych.

  Wiecej szczegolow na Facebook'u.

  Zapraszam serdecznie,
  Małgosia Grochowska

 • Otwórz się na własny głos! Warsztaty polskich pieśni tradycyjnych.

  Kiedy śpiewamy w naszym organizmie zachodzą niesamowite zmiany: krew zaczyna szybciej krążyć, organizm lepiej się dotlenia, rozluźniają się narządy wewnętrzne, tworzą się nowe połączenia w mózgu, a przede wszystkim wydzielają się ogromne ilości endorfiny, dzięki której jesteśmy szczęśliwi, zdrowi i kreatywni. Efekt zaś podwaja się kiedy śpiewamy w grupie. Śpiew ma dobroczynny wpływ zarówno na naszą psychikę, jak i ciało, a przy tym uwalnia duże pokłady energii życiowej.

  Nasi przodkowie, nie dysponowali takimi danymi, ale wiedzieli, że śpiew ma zbawienny wpływ na ich samopoczucie. Dlatego śpiewali zawsze i wszędzie. I wszyscy. Bowiem, kto potrafi mówić, potrafi też śpiewać. Śpiew towarzyszył im od narodzin aż po śmierć. Był jedną z form wyrażania siebie, komunikowania się, tworzenia trwałych więzi społecznych oraz kontaktowania się z przodkami. Śpiewali wszyscy, bez względu na wiek i wykształcenie muzyczne oraz znajomość nut, która w owym czasie i przestrzeni nie miała znaczenia. Nie ważne czy profesjonalnie, ważne, że autentycznie i z głębi serca. Nie był to śpiew sceniczny, ale śpiew służący określonym celom. Śpiewano wówczas pełnym, naturalnym i niczym nieskrępowanym głosem.

  Współcześnie śpiewamy mało lub wcale. Często wstydzimy się brzmienia własnego głosu, który jest najpiękniejszym instrumentem, jaki posiadamy. Zapominamy jak wiele możemy dzięki niemu wyrazić. I choć zmieniły się warunki naszego życia, wciąż mamy te same potrzeby ekspresji, komunikacji oraz więzi społecznych. Dlaczego więc nie wrócić do wspólnego śpiewania?

  Podczas warsztatów :

 • porozmawiamy o folku autentycznym, pieśniach tradycyjnych i kulturze nie-perfekcjonizmu
 • rozgrzejemy i rozluźnimy całe ciało, głęboko pooddychamy
 • poszukamy rytmu w ciele (pomogą nam w tym proste ćwiczenia wokalne oraz instrumenty perkusyjne, takie jak: bębny, grzechotki, tarki, misa tybetańska i inne)
 • uwolnimy głosy, by wspólnie i z przyjemnością pośpiewać

  Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą się zrelaksowac, wyzwolić własny głos, poszukać jego naturalnego brzmienia, wspólnie pośpiewać oraz dobrze spędzić czas. Pamiętajcie o dwóch rzeczach: wygodnym stroju i ograniczonej liczbie miejsc.

  Zapraszam serdecznie,
  Karolina

  Gdzie: Fundacja IDHEM, Paviljoensgracht 33, Haga
  Kiedy: 17 marca 2017, 19.00-22.00
  Dla kogo: Dla każdego
  Ile: 25 e
  Zapisy: s.wessel@idhem.nl / 0648531002

 • Szkolenie “Boost Your Confidence”

  Witaj!

  • Chciałabyś odważyć się na swój własny biznes ?
  • W końcu awansować i poprosić o podwyżkę ?
  • Być bardziej pewna siebie?
  • Czujesz, że ujmujesz sobie już za długo i jesteś tym już zmęczona ?
  • Chciałabyś te wszystkie negatywne głosy wewnętrznego krytyka w twojej głowie po prostu uciszyć i zacząć działać zamiast w siebie wątpić?
  • Jesteś zdeterminowana, żeby mieć więcej pieniędzy w banku ?... ale czujesz, że coś wciąż Cię powstrzymuje... i to wcale nie jest zabawne ...

   Jestem tu, aby Ci pomóc!

   Wiem jak to zrobić, jestem coachem i trenerem, autorką Kobiecej Akademii Rozwoju. Sama dobrze wiem z czym zmaga się kobieta, która nie wierzy w siebie, brak jej pewności siebie i która ma poczucie, że mogłaby osiągnąć zdecydowanie więcej zarówno w życiu. Jako młoda i niezwykle ambitna kobieta przyjechałam do Holandii do męża. Chciałam zbudować nowe życie, dalszą karierę, zarabiać więcej pieniędzy.. Ale gdzieś w środku czuła się gorsza. Gorsza niż kobiety z Europy Zachodniej. Nie wierzyłam, że zasługuję na więcej. Dużo więcej, np. własną firmę, o której od wielu lat marzyłam. Chciałam iść przez życie z podniesioną głową.
   Jednak moje lęki, skutecznie mnie przed tym powstrzymywały...
   Aż do dnia, w którym podczas mojej korporacyjnej przygody... postanowiłam: DOŚĆ !!!
   Idę po więcej, po swoje pragnienia!
   Dziś jestem szczęśliwą matką i żoną, prowadzę z sukcesem i przyjemnością wymarzoną firmę, rozwijam się i tego samego pragnę dla Ciebie!

   Zapraszam Cię na to fantastyczne szkolenie, na którym celebrować będziemy Dzień Kobiet – kobiet wyjątkowych, które idą przez życie z radością, pewnością siebie i swoich pragnień! Jest ono skierowane do kobiet ambitnych i niezależnych, które pragną poszerzyć swoją strefę komfortu, zainspirować się do śmiałych kroków w kierunku nowego rozdziału życia i po prostu zacząć działać – działać na własnych warunkach!
   Będzie jak zwykle dużo merytoryki, ćwiczeń, wsparcia, inspiracji i humoru! A nasi partnerzy zapewnią smaczny poczęstunek oraz piękne upominki.

   Pokochaj siebie w pełni i całkowicie, bądź wierna sobie, stań się swoim najlepszym sprzymierzeńcem i przyjacielem! Bo to Ty jesteś ważna! I sprawcza! Nie zapominaj o tym!
   Jeśli ten post i przekaz Cię interesuje, napisz do mnie. Wierzę, że czytasz ten post, bo właśnie Ty jesteś jedną z wyjątkowych kobiet, której potrzebuje ta społeczność. Dołącz do nas!

   Termin:
   Sobota, 11 marca 2017, godz. 13.00 - 18.30
   Adres: Paviljoensgracht 33, 2512 BL Den Haag (centrum)

   Inwestycja: 69 Euro
   Ilość miejsc ograniczona!
   Gwarancją uczestnictwa w szkoleniu jest dokonanie całkowitej wpłaty w kwocie 69 EUR na konto Hielema Coaching: NL28 RABO 0183 6022 18 z dopiskiem: Training "Boost Your Confidence" + Imię i Nazwisko

   Zapraszam po więcej informacji na: www.hielemacoaching.nl oraz na małą impresję z poprzedniego szkolenia:
   https://www.facebook.com/events/1618088541836486/

   Od serca,
   Alena Wajs-Hielema

  Architekt Wnętrz

  Witajcie,

  Wierze, że dobrze zaprojektowane wnętrze inspiruje do korzystania z życia w pełni.
  Jestem inżynierem architektem wnętrz z 10-cio letnim doświadczeniem w projektowaniu przestrzeni domowych, sklepów, biur oraz przestrzeni medycznych. W mojej pracy uwielbiam spotkania z klientami. Każdy z nich ma swoją historię, styl życia, inne oczekiwania które kreują unikalne wnętrza. Ja pomagam im nadać kształt, doradzam, modeluję w 3d, na życzenie klienta mogę również zająć się zamówieniami i koordynacją. Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej zapraszam na moją stronę internetową lub na kawę...jak wolisz 🙂

  Pozdrawiam Was serdecznie
  Magdalena Brzostowska

  Fotografia

  Witam,

  Z wykształcenia jestem fotografką, Ukończyłam studia w Poznaniu, Akademię Sztuk Pięknych na wydziale Komunikacji Multimedialnej. Mieszkam w Amsterdamie, gdzie w małym, domowym studio wykonuje zdjęcia.
  Fotografia daje mi wiele radości, wkładam w to mnóstwo emocji i staram się, by każdy klient był zadowolony. Jakość wykonywanej przeze mnie pracy jest dla mnie ważna. Pracuje bardzo naturalnie, nie ma mowy o stresie czy pośpiechu. Jestem osobą bardzo pogodną i łatwo nawiązuje nowe znajomości. Specjalizuję się w fotografowaniu ludzi, uwielbiam robić portrety. Indywidualne, czy rodzinne. Z łatwością wyłapuje momenty szczęścia, czyste emocje, podczas pracy jestem "niewidoczna" 🙂

  Obecnie wykonuję portrety biznesowe, głównie do CV czy na LinkedIn. Zapraszam do obejrzenia mojej strony i zapoznania się z ofertą bądź proszę o kontakt: szostek.renata@gmail.com

  Pozdrawiam i zapraszam!
  Renata Szostek
  www.instagram.com/renataszostek

  ” Goal setting success workshop”

  21.01.2017, 13.00-18.00

  Przymierzasz się do zaplanowania i realizacji celów na rok 2017, ale nie wiesz jak to poprawnie zrobić, od czego zacząć?
  Nie chcesz marnować czasu na cele wytyczone niezgodnie z Twoimi wartościami i pragnieniami? Chcesz wziąć sprawy w swoje ręce? Chcesz sprawić, by ten rok był wyjątkowy?

  Nie zwlekaj, Twój czas jest teraz!
  Dołącz do grupy ambitnych kobiet, które chcą osiągnąć w tym roku więcej, stworzyć do tego odpowiednią strukturę, być bardziej efektywne i pewne siebie w realizacji swoich najśmielszych celów! Zróbmy to razem!

  Podczas tego szkolenia:
  • Pomogę Ci przejść przez proces wyznaczania i osiągania celów, rozbić go na poszczególne etapy i proste kroki, które pomogą ci je osiągnąć
  • Przekażę Ci sprawdzone modele, techniki i zasady, które praktykuję sama od lat z sukcesem i dzięki którym pomagam moim klientkom osiągnąć to samo, odpowiednio je motywować, z czego mam ogromną satysfakcję!

  Dołącz do nas - poczujesz wolność swoich wyborów, zaczniesz realizować naprawdę WŁASNE cele!
  Pamiętaj: „Wygrywa ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć”. (Napoleon Hill)

  Termin: Sobota, 21 stycznia, godz.13.00-18.00
  Adres: Paviljoensgracht 33, centrum Hagi
  Inwestycja: €59
  DOSTĘPNOŚĆ: ograniczona ilość miejsc!

  Gwarancją uczestnictwa w szkoleniu jest dokonanie całkowitej wpłaty w kwocie €59 na konto Hielema Coaching: NL28 RABO 0183 6022 18 z dopiskiem: "Training 21 January" + Imię i Nazwisko
  Kontakt: alena@hielemacoaching.nl
  Tel. 06-50522881

  Zapraszamy! Będzie jak zwykle dużo energii, merytoryki i ćwiczeń i dobrej zabawy!

  warsztaty

  Warsztaty holistyczne “Odkryj swoje piękno”

  04 - 06.12.2016

  Zapraszamy na warsztaty holistyczne w luksusowych warunkach Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój, proponujemy bogaty program praktycznej i kompleksowej wiedzy obejmującej dwa bloki tematyczne.

  PSYCHOLOGIA WYGLĄDU, czyli co to jest marka osobista i jej znaczenie w życiu prywatnym i zawodowym, do czego jest nam potrzebna marka osobista i jak ją tworzyć, jakie informacje przekazujemy poprzez ubiór. Spotkanie poprowadzi uznany trener biznesu i coach Grażyna Białopiotrowicz. Czas zajęć – 1,5 godziny.

  WARSZTATY WIZAŻU „Kobieta ProVoke” oraz STYLIZACJI „W poszukiwaniu stylu”. Podczas bloku dotyczącego wizażu, obejmującego praktyczne zajęcia pod okiem profesjonalistów, dowiedzą się Panie jak zrobić makijaż w zależności od okazji. Warsztat makijażu poprzedzony będzie wykładem o codziennej pielęgnacji twarzy, prowadzonym przez specjalistkę Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris.

  Oba bloki tematyczne poprowadzi wizażystka Dr Irena Eris ProVoke oraz makijażystka gwiazd – Magda Stępień wraz z zespołem. Czas zajęć – 6 godzin.

  Więcej informacji tutaj

  13509132_1167071903365512_8450981553504641724_n

  Namaluj swoje drzewo życia, twojego życia! i nawiąż kontakt z własną kreatywnością

  27.11.2016, 11:30  -16:00

  Warsztat zorganizowany przez: Dorotę Roszkowską & ToPolki

  Zapraszamy na ostatnie w tym roku  spotkanie ToP-u, będzie to spotkanie kreatywne. Tym razem odwiedzimy polską artystkę Dorotę Roszkowską. Spotkanie odbędzie się w pracowni Doroty w Arnhem.  Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na rozmiary pracowni. 

  Plan spotkania:

  • 11.30 - 12.00 przyjazd i zbiórka w pracowni, kawa i herbata, zapoznanie się
  • 12.00 - 13.00 lunch w atelier. Kuchnia wegetariańska
  • 13.00 - 16.00 warsztaty kreatywne: malowanie drzewa życia

  Zgłoszenia do 20 listopada pod adresem post@topolki.nl

  Zapraszamy!

  Więcej informacji tutaj.

   

  Promuj sie - AG Beauty

  Odkryj w sobie kobiece piękno

  11.11.2016, 18:30 - 22:00

  Warsztat poprowadzą: Agnieszka Gebauer i Alena Wajs-Hielema

  Z okazji pierwszej rocznicy otwarcia mojego salonu AG Beauty Centre w Nieuw Vennep, serdecznie zapraszam na kobiecy warsztat stworzony we współpracy z Aleną Wajs-Hielema, coachem, trenerem, właścicielką Hielema Coaching.

  PRAGNIESZ stać się piękniejsza zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz oraz poczuć się pewniejsza siebie? ZACZNIJ od samoakceptacji i docenienia samej siebie! Przyjdź na niezwykłe kobiece warsztaty, jedyne takie w Holandii!
  Pozwól sobie poczuć się pięknie i wyjątkowo...

  Dzięki warsztatowi:

  • poznasz w praktyce, używając luksusowuch kosmetyków, zasady prawidłowej pielęgnacji skóry w domu
  • odkryjesz swoje „wewnętrzne piękno", pewność siebie i kobiecą siłę
  • zaczniesz bardziej akceptować i doceniać siebie
  • nauczysz się kilku efektywnych ćwiczeń coachingowych budowania pewności siebie
  • poczujesz się naprawdę wyjątkowo!

  Kontakt i zapisy: Agnieszka Gebauer – Tel. 06-17422628 – Email: info@agbeautycentre.nl

  Więcej informacji >>>

   

  img_3851

  Kobieca Akademia Rozwoju w Hadze

  8 listopada 2016, Haga
  Warsztaty z Aleną Wajs-Hielema

  Akademia jest cyklem pięciu autorskich warsztatów szkoleniowych, osobiście prowadzone są przez Alenę, która z wykształcenia jest socjologiem, z pasji coachem i trenerem, ale przede wszystkim pasjonatką życia pełnią potencjału. Podczas warsztatu będzie również gość specjalny, który podzieli się swoją historią walki o marzenia. Historią wychodzenia ze strefy komfortu, pokonywania ograniczeń, zmiany przekonań, tak, aby dziś móc powiedzieć, że jest spełnioną partnerką i prężnie działającą businesswoman.

  W trakcie tych spotkań w towarzystwie zmotywowanych i pozytywnych kobiet będzięcie mogły się przyjrzeć sobie głębiej - z wdzięcznością i akceptacją. Więcej info tutaj lub na Facebooku. Zapraszamy serdecznie.


   

  Warsztaty

  Intensywne warsztaty “Jedność serca i rozumu”

  22-23 październik 2016 , Naarden
  Warsztaty z Dorotą Ziembą-Miłek

  Warsztat skierowany jest do osób zainteresowanych najnowszymi odkryciami wiedzy niezależnej, umożliwiającej
  samodzielne kreowanie własnego życia.
  Zaprezentuje podstawy metod alternatywnych z każdego poziomu; energetycznego, informacyjnego, duchowego i
  fizycznego.

  Na warsztatach:

  • Medytacje, wizualizacje i regresje de-hipnotyczne
  • Teoria i praktyka usuwania blokad życia w harmonii z samym sobą i z otoczeniem

  Więcej informacji >>>

   

  thanie

  Tkanie dla początkujących

  15-16 październik 2016,
  Tkanie 101 z Moniką z Mo & Mum

  To Twoja szansa, aby odkryć ten nowy trend i nauczyć się nowej umiejętności - tkanie. Jesteś zainteresowana projektowaniem wnętrz? Chcesz nauczyć się czegoś nowego, co jest łatwe i przyjemne? Szukasz sposobu, aby wyrazić swoją kreatywność? Nie szukaj dalej!

  Te warsztaty mają na celu nauczenie Cię podstaw tkania na ramie. W ciągu trzech godzin warsztatów nauczysz się krok po kroku jak stworzyć własną makatkę gotową do powieszenia na ścianie!

  Wszystkie narzędzia zostaną dostarczone, w tym duży wybór wełny. Pójdziesz do domu z własną makatką na ścianę, krosnem i mnóstwem inspiracji!

  Na warsztatach:

  • Zapoznasz się z tkaniem na ramach
  • Poznasz informacje na temat różnych materiałów, których można używać
  • Nauczysz się ubierać krosna
  • Poznasz podstawowe techniki tkackie i jak projektować swoje makatki
  • Zabierzesz do domu swój gobelin i możliwie krosno
  • Cena 50€ lub 65€ z krosnem
   Osoby zainteresowane warsztatami prosimy o bezpośredni kontakt z Monika: moandmum@gmail.com.

  bibliotekapl_spiewanie

  Wspólne śpiewanie

  Czwartek, 15 września
  Biblioteka Polska

  Spotkanie z tradycyjnymi pieśniami polskimi w Bibliotece Polskiej w Amsterdamie.

  Więcej informacji >>>

  Promuj_Kozierowskajpg

   

  21 DNI Przebudzenie – Olga Kozierowska

  Książki, audiobooki, e-booki i inne sygnowane łabędziem produkty, które Olga Kozierowska stworzyła specjalnie z myślą o Was drodzy Czytelnicy. Tych poszukujących praktycznej biznesowej wiedzy, tych poszukujących inspiracji, tych, którzy chcą się wzmocnić i zmotywować.

  21 DNI Przebudzenie to pierwszy w Polsce tak osobisty audiobook. Nagrany w innowacyjnej formule. Stanowi zbiór motywacji i zadań, z pozoru błahych, jednakże mających niesamowitą moc sprawczą. Wszystkie te zadania, wykonywała Olga Kozierowska. Teraz oddaje je w ręce innych kobiet.

  Link do sklepu >>>