Zarząd

Monika Boomgaard
Prezes, Założycielka
monika.boomgaard@polishprofessionalwomen.com

Założycielka i Prezes Stowarzyszenia Polish Professional Women in the Netherlands. Odpowiada za realizację misji i celów stowarzyszenia. Planuje strategię działań, buduje relacje z partnerami i organizacjami wspierającymi.

więcej >>>

Ze względu na ukończone studia ze specjalizacją europejską, zaraz po ich ukończeniu pracowała w Komisji Europejskiej w Brukseli. Zawodowe doświadczenie w dziedzinie finansów zdobywała zarówno w Londynie w pracy w banku HSBC, w Brukseli w firmie Sony oraz w Holandii, pracując firmie farmaceutycznej Sandoz. Ma ponad 10-cio letnie doświadczenie w finansach, planowaniu i strategii biznesowej.

Obecnie, zdobytą wiedzę wykorzystuje współzarządzając firmą CONDIBLE, która pomaga budować strategię średnim i małym przedsiębiorcom. Z wykształcenia magister finansów, absolwentka krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Równocześnie uzyskała dyplom magistra stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzi otwarty dom, zawsze pełen ludzi. W wolnych chwilach organizatorka imprez i trener drużyny piłki nożnej najstarszego syna. Prywatnie szczęśliwa żona i matka 3 dzieci. W Holandii od 2009 roku, mieszka w Naarden.

 

Daria Kanters
Sekretarz
daria.kanters@polishprofessionalwomen.com

Daria Kanters jako Sekretarz Polish Professional Women in the Netherlands odpowiada za sprawne działanie organizacji wewnętrznie oraz facylituje funkcjonowanie zarządu. Jej celem jest również dbanie o ład prawny i zabezpieczanie interesu stowarzyszenia.

więcej >>

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim, a następnie aplikację radcowską w Warszawie, uzyskując tytuł radcy prawnego. Skończyła również studia z zakresu prawa europejskiego na Uniwersytecie w Nijmegen. Pracowała w banku GE oraz departamentach bankowości i finansów renomowanych kancelarii prawnych – Baker & McKenzie oraz CMS. Zajmowała się m.in. doradztwem prawnym i strategicznym kadrze zarządzającej. Obecnie współzarządza firmą CONDIBLE, która pomaga budować strategię biznesowe średnim i małym przedsiębiorcom. Interesuje się psychologią społeczną. W wolnym czasie lubi czytać, zwiedzać Holandię z rodziną i spacerować z psami. Działalność w stowarzyszeniu, w szczególności w Social Responsibility traktuje jako swój wkład w czynienie otoczenia lepszym miejscem; otwartym na tych, którzy przez rozwój zawodowy i osobisty chcą stać się częścią większej całości.

Polish Professional Women in the Netehrlands

Ewa Komorowska - van Wissen
Skarbnik
ewa.komorowska@polishprofessionalwomen.com

Jest odpowiedzialna za sprawowanie pieczy nad majątkiem i finansami stowarzyszenia, prowadzenie księgowości stowarzyszenia oraz sporządzaniu corocznego sprawozdania finansowego podsumowującego działalność organizacji.

więcej >>>

Od zawsze pracowała w finansach. Najpierw w ING (NN) w dziale zajmującym sie financial reporting, następnie w BNP Paribas jako Fee & Service Administrator, po czym w KPMG jako audytor zewnętrzny. W 2014 roku powróciła do ING na stanowisko audytora wewnętrznego.
Ukończyła Uniwersytet Jagielloński, gdzie uzyskała tytuł magistra ekonomii międzynarodowej. Obecnie jest w trakcie ceryfikacji CIA (Certificate of Internal Auditing).
Poza praca nałogowo czyta fantastykę, podróżuje i uczęszcza na jogę, a ostatnio także na lekcje szycia. Interesuje się zagdanieniami związanymi z psychologią, socjologią i treningiem osobistym.

 

 

PPW_Zarzad_BeataW

Beata Wyszkowska
Członkini Zarządu ds. Członkiń
beata.wyszkowska@polishprofessionalwomen.com

Beata zajmuje się sprawami członkiń stowarzyszenia. Jest ich pierwszym kontaktem a także ambasadorem naszej organizacji na zewnątrz. 

więcej >>>

Z wykształcenia specjalistka marketingu i handlu międzynarodowego, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
Realizując swoje zainteresowana ukończyła Akademię Psychologii Alternatywnej, Akademię Liderek i Animatorek Społecznych oraz uczestniczyła w zajęciach Akademii Weekendowej na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.
Założyła Fundację Cambio, w której wspiera i inspiruje do ciągłego rozwoju kobiety oraz stara się zachęcać do aktywności społecznej seniorów.

Kocha życie i ludzi. Szuka magii w codzienności. Pasjonatka świadomego i zrównoważonego stylu życia.
W wolnym czasie maluje, tworzy biżuterię, tańczy, ćwiczy jogę i jeździ na rowerze. Uwielbia uczestniczyć w kobiecych kręgach, z których czerpie dobrą energię i wiele inspiracji. Wraz z mężem organizuje kulinarne spotkania dla przyjaciół. Szczęśliwa córka, siostra, żona i mama dwóch dorosłych synów.

 

Monika Krzepczak
Członkini Zarządu ds. Public Relations i Mediów
monika.krzepczak@polishprofessionalwomen.com

Monika w Stowarzyszeniu zajmuje się Public Relations oraz Mediami. Pełni również funkcję Project Managera, jest odpowiedzialna za organizowanie branżowych śniadań tematycznych. 

wiecej >>

Ukończyła studia magisterskie na Politechnice Częstochowskiej, na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi broniąc pracy magisterskiej na temat motywacji.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w sprzedaży krajowej, min.: Zelmer S.A., Miele Sp. z o.o., a także międzynarodowej, min.: Strategy Insights.

Z wielką pasją pogłębia swoją wiedzę na temat wpływu odpowiedniego żywienia na zdrowie człowieka. Ukończyła studia podyplomowe z Dietetyki i planowania żywienia. Prowadzi blog poświęcony zdrowemu odżywianiu.

Ukończyła następujące kursy: Nutrition, Health, and Lifestyle: Issues and Insights, The New Nordic Diet - from Gastronomy to Health, Child Nutrition and Cooking 2.0, Nudge-it: Understanding Obesity, Food as Medicine.

Prywatnie od 8 lat mieszka w Amsterdamie z mężem i dwójką dzieci. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki, w szczególności autorstwa E. E. Schmitta oraz C. R. Zafona. Pracuje nad językiem niderlandzkim, a także aktywnie spędza czas z rodziną na wycieczkach rowerowych.