Xmas Drinks Polish Professional Women in the Netherlands

Xmas Drinks – Fotorelacja

15 grudnia w Cafe Hotelu Hampshire American miało miejsce ostatnie w 2015 roku spotkanie Polish Professional Women in the Netherlands. Xmas Drinks zgromadziło grono członkiń, które świętowały sukces naszego stowarzyszenia.

A było co świętować! W ciagu kilku miesięcy powstała inicjatywa, która zgromadziła sporą grupę aktywnych, wykształconych i ambitnych Polek, mieszkających i pracujących w Niderlandach. Za nami osiem spotkań, w tym pierwsze szkolenie i Power Show z Olgą Kozierowską.

Żeby tradycji świątecznej stało się zadość, były też prezenty a w rolę Mikołajki wcieliła się nasza setna członkini. Wszystkie Panie otrzymały książki. Część z nich została podarowana stowarzyszeniu przez autorki, a każda książka była opatrzona dedykacją. Wśród pozycji znalazły się "Być kobietą biznesu' Grażyny Białopiotrowicz, 'Siła kobiet w biznesie' Anety Chybickiej oraz 'Polki' Katarzyny Pawlikowskiej.

Konrad Maj z Księgarni Psyche  podarował nam 4 książki, w tym publikację Szymona Majewskiego wraz z autografem, a stowarzyszenie zakupiło również pozycję Inte & Chiara Alfonso 'Be a better you'.

Wszystkim przybyłym serdecznie dziekujemy za obecność i wspieranie Polish Professional Women in the Netherlands.  Kolejne spotkanie już 20 stycznia, będzie to impreza otwarta, w której za odpłatą mogą wziąć udział goście.

A teraz zdjęcia oczywiście! Fotorelacja z Xmas Drink uchwycona, przez Marylę Fossen, która wspierała nasze stowarzyszenie przez wiele miesięcy, a której miałyśmy okazję podziekować podczas imprezy i życzyć wspaniałej przygody w czasie zbliżającej się podróży.

Posted in Spotkania, Wszystkie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *