Warsztat z Katarzyną Pawlikowską

Polki. Jakie jesteśmy? Jakie będziemy?

Cel: Warsztat dla kobiet mający na celu zdefiniowanie siebie na tle obrazu współczesnych Polek, lepsze rozumienie własnych motywacji i ograniczeń oraz możliwych dróg rozwoju.

Program: Prezentacja i dialog z uczestniczkami.
Jakie są Polki? Co je motywuje a co zniechęca. Czym róznią się od siebie pozornie podobne (demograficznie takie same) Polki? Wykład autorski pomysłodawczyni badania i autorki wiodącej książki "Polki", prezentujący pierwszą tak pełną segmentację psychograficzną Polek nazwaną przez magazyn "Polityka" nowym socjologicznym atlasem kobiet.

Najbardziej motywujący dla kobiety jest przykład innej kobiety - "takiej jak ja". Jak własne ograniczenia mogą stać się siłą napędową zmiany i sukcesu - zdefiniowanie kobiecych barier i wątpliwości jest początkiem świadomej zmiany. To wystąpienie jest rodzajem dialogu z kobietami opartego na prezentacji, wiedzy i przykładach z życia, ale także na własnym przykładzie autorki, która wprowadziła z sukcesem na polski rynek dwie całkowicie nowatorskie firmy (a raczej stworzyła rynek, który  w ich segmencie nie istniał).

Co? Gdzie? Kiedy?

Data:  23 września (piątek)

Miejsce: Hotel Casa 400
Eerste Ringdijkstraat 4
1097 BC Amsterdam

Godzina: 18.30

Dojazd: tramwaj 12 (Stacja Amstel)
Metro: 51, 53, 54
Autobus: 62, 65, 245, 320, 322, 327, 755

Parking: w podziemiach hotelu
oraz na ulicy (1,5 Euro za 1/2h)

PARTNER WIECZORU

Partnerem wieczoru jest sklep Ziaja Focus on Skin w Hadze. Podczas imprezy dokonamy losowania 3 zestawów kosmetyków ufundowanych przez naszego partnera. Wszyskie Panie otrzymają także próbki kosmetyków oraz 15% kupon rabatowy na zakupy w sklepie online.

Ziaja logo

SKLEP: 2562 EZ Den Haag
Regentesseplein 223A

Katarzyna Pawlikowska

Europejska pionierka w zakresie wprowadzania kobiecych kodów komunikacji oraz wykorzystywania potencjału płci w podnoszeniu efektywności zarządzania, marketingu i sprzedaży. Umiejętnie wykorzystuje unikalną ekspertyzę w dziedzinie zachowań konsumenckich i społecznych kobiet oraz kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie budowania i realizacji strategii marketingowych dla największych międzynarodowych firm i marek. Inicjuje działania marketingowe oraz tworzenie profilowanych kampanii na rynkach, gdzie głównymi klientami są kobiety. Konsultant i członek zarządu merytorycznego światowego kongresu „Marketing to Women 2016” w Nowym Yorku i pionierka M2W w Polsce. Mówca w agencji Marcina Prokopa powerspeech.pl. Autorka publikacji na temat społecznych i konsumenckich zachowań kobiet.

W 2007 r. założyła Garden of Words pierwszą w Polsce i jedną z pierwszych na świecie, agencję komunikacji marketingowej uwzględniającą kobiece kody komunikacji. Wraz ze swoją firmą konsultuje działania marketingowe oraz prowadzi projekty z dziedziny marketingu i komunikacji.

Autorka jedynej polskiej publikacji na temat marketingu do kobiet "Czujesz, czyli o komunikacji marketingowej i sprzedaży skierowanej do kobiet" (CDW, 2011). Pomysłodawczyni i współautorka pierwszych badań dających reprezentatywny obraz współczesnych Polek („Polki Same o Sobie” Garden of Words, DB Maison 2012) oraz książki „Polki” (WUW, 2014) bazującej na segmentacji psychograficznej polskich konsumentek.

Charyzmatyczna liderka i mówczyni, która motywuje kobiety w biznesie, pokazując im jak własne ograniczenia mogą stać się siłą napędową zmiany i sukcesu. Wykładowca w Instytucie Socjologii
i Filozofii Polskiej Akademii Nauk.

Potwierdź przybycie i zarezerwuj miejsce

UWAGA! Jest to spotkanie zamknięte wyłącznie dla członkiń stowarzyszenia.
Nie jestes członkinią - zapisz się dziś i dołącz do spotkania!

TRENER

Katarzyna Pawlikowska

PROGRAM SPOTKANIA

Prosimy o zapoznanie się z programem oraz punktualne przybycie.
Szkolenie rozpocznie się o godzinie 19.00.

Program:

18.30 - 19.00 Recepcja
19.00 - 19.15 Otwarcie spotkania & Club Business
19.15 - 21.00 Szkolenie
 21.00 - 22.00 Drinki & Networking

KUP KSIĄŻKĘ

Polki książka

 

image001