Walne Zgromadzenie - Polish Professional Women

Walne Zgromadzenie Członkiń – fotorelacja

29 Czerwca odbyło się pierwsze Walne Zgromadzenie Członkiń naszego Stowarzysznia. 

Tym razem gościłyśmy w pięknych wnętrzach VondelCS, byłego Muzeum Filmowego, który jest hotspotem kultury w Amsterdamie. Za oknami rozciągał się widok się na Amsterdamski Vondelpark. 

Miałyśmy napiętą agendę: raporty, sprawozdania, prezentacje i głosowania. Ale kto przez chwilę myślał, że będzie to jedynie formalne spotkanie, ten zapewne zapomniał, że my zawsze mamy w zanadrzu niespodzianki. Tym razem nasze zgromadzenie zaszczyciła swoją obecnością, utalentowana młoda Ryślicielka®, a także aktorka Rysującej Ręki w ExplainVisually, Klaudia Tolman. Klaudia podzieliła się z nami swoim talentem ryślicielskim, tworząc na żywo notatki wizualne (tzw. graphic recording) z przebiegu zgromadzenia, które można podziwiać w galerii poniżej. 

Spotkanie było prowadzone przez Julitę Davies, zaś nad przebiegiem zgromadzenia czuwały Przewodnicząca spotkania Monika Boomgaard oraz Sekretarz Daria Kanters. W komisji skutacyjnej zasiadały Gośka Durr oraz Anna Pokusa, którym serdecznie dziękujemy za pomoc.

W czasie spotkania Monika Boomgaard, Prezes Stowarzyszenia, przedstawiła sprawozdanie z działalności w roku 2016 a Skarbnik Stowarzyszenia Ewa Komorowska-van Wissen raport finansowy. Obyły się także głosowania nad przyjęciem raportu i udzieleniem absolutorium zarządowi.

Była to też okazja do pożegnania naszych dotychczasowych audytorek: Agnieszki Dec i Magdaleny Gałgan oraz powołania na kolejny rok Grażyny Chrust i Agnieszki Gradek de Muynck.

W związku z rezygnacją Karin Figiel z funkcji Członkini Zarządu, Walne Zgromadzenie dokonału wyboru jej następczyni. Kandydatki do tej roli miały okazję  zaprezentować się na scenie. Bardzo dziękujemy Iwonie Bredeveld oraz Monice Krzepczak za zgłoszenie swych kandydatur. Głosem większości wybory wygrała Beata Wyszkowska, która będzie zajmować się sprawami członkowskimi.

Na koniec spotkania Zarząd Polish Professional Women przedstawił plan działalności na sezon 2016-2017, a także dotychczasowe działania Komisji Social Responsibility i projekt Mentoring Walk.

Po zakończeniu formalnej części zgromadzenia był czas na networking. Jest to zawsze znakomita okazja, by poznać się bliżej, porozmawiać i zapozować do wspólnych zdjęć.

Wszystkim uczestniczkom serdecznie dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy na kolejne spotkania. Aktualny kalendarz imprez jest dostępny na naszej stronie,  

Poniżej fotorelacja ze spotkania, zdjęcia wykonane przez Annę Pujer.

Posted in Spotkania, Wszystkie, Zdjęcia and tagged , .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *