Szkolenie Vademecum Efektywności

Vademecum Efektywności – Fotorelacja

W dniu 18 lutego Polish Professional Women in the Netherlands zorganizowało szkolenie ‘Vademecum Efektywności – jak rozciągnąć czas i pokonać stres”.

Szkolenie prowadzone było przez Lidię Krawczyk-Rikken, doświadczonego managera i trenera z wieloletnim doświadczeniem. Spotkanie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem a pokój pękał w szwach (dosłownie!).
Szkolenie miało charakter interaktywny, uczestniczki mogły przekonać się, że poczucie czasu jest subiektywne i poznać mity dotyczące sposobów zarządzania czasem.
Lidia podzieliła się z nami wskazówkami dotyczącymi efektywności i zarządzania czasem, a także ubarwiła szkolenie ciekawymi anegdotami.

Materiały ze szkolenia są dostępne do ściągnięcia: kopia slajdów oraz zadania domowe.

Dla tych osób, które po czwartkowym wieczorze mają niedosyt praktycznych wskazówek, przykładów i zadań, oraz które chcą się zapoznać w praktyce z narzędziami Toodledo i Evernote – Lidia zaprasza na całodzienne “hands-on” szkolenie z Zarządzania czasem 19 marca w Waddinxveen (Gouda). Dla pań, które zdecydują się zapisać na kurs, Lidia oferuje 10% zniżki na zapisy, ważną do 25 lutego. Kod promocyjny można znaleźć w prezentacji.
Więcej informacji oraz zgłoszenia na http://5alfa.com/pl/oferta-szkolen/vademecum-efektywnosci/

Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy za obecność  oraz zapraszamy na kolejne spotkania. W tym celu prosimy o zapoznanie się z aktualnym kalendarzem imprez.

Poniżej fotorelacja ze szkolenia uchwycona przez Anne Grajek – zapraszamy!

Posted in Spotkania, Wszystkie, Zdjęcia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *