Polish Professional Women in the Netherlands

Spotkanie sierpniowe – fotorelacja

26 sierpnia 2015 odbyło się letnie spotkanie Polish Professional Women in the Netherlands współorganizowane z grupą Italian Professionals in the Netherlands.

Wprawdzie idea pożegnania lata na miejskiej plaży Strand Zuid w słońcu i z koktajlami w ręku legła w gruzach gdy nadciągnęła chmura burzowa, to pomimo zimnej deszczowej pogody, atmosfera była jak zwykle gorąca.

Przybyła rekordowa liczba pań z naszego stowarzyszenia, co nas niezmiernie cieszy, bo obok stałych bywalczyń poznałyśmy też dużo nowych członkiń. Utwierdza nas to w przekonaniu, że inicjatywa stworzenia forum dla profesjonalistek w Niderlandach to odpowiedź na cheć zrzeszenia się kobiet, wymianę podgladów, kontakty biznesowe ale także potrzeba bycia razem, mowienia jezykiem polskim i świetnej zabawy.

Poniżej zdjęcia z imprezy i kilka komentarzy od samych uczestniczek.

Kolejne spotkanie juz 23 wrzesnia w Amsterdamie. Bedzie to uroczyste otwarcie Polish Professional Women in the Netherlands, a swą obecnością uświetni wieczór gość honorowy Ambasador Rzeczypospolitj Polskiej w Krolestwie Niderlandów pan Jan Borkowski.

PPW_AnnaPokusa

"To już czwarte spotkanie, w którym brałam udział i za każdym razem jestem miło zaskoczona, nie tylko wspaniała atmosfera, ale również rosnaca liczba nowych członkiń bioracych udział w naszych spotkaniach - interesujących, przedsiębiorczych i ambitnych kobiet z pasja, udowadniających, że potrafimy odnaleźć się w każdej sytuacji i w każdym miejscu, w kraju i za granicą."
Anna Pokusa, Sales Forecast Analyst, Sandoz

" Super spotkanie w fantastycznym miejscu. Nawet holenderska ulewa nie popsuła nam tropikalnego klimatu. Podoba mi sie to, że uczestniczki sa bardzo otwarte i każda z nich ma swoja ciekawą historie... Myśle że obecność na takich spotkaniach poszerza horyzonty."
Katarzyna Lipinska, Researcher, ProQR Therapeutics NV

PPW_Lipinska

Posted in Spotkania, Wszystkie.

2 Comments

  1. Super pomysl i mile spotkanie. Nie spodziewalam sie, ze tyle nas jest – ciekawych Polek w Holandii.
    Zaluje, ze przez ulewe musialam szybko zmykac do domu. Do zobaczenia wkrotce

    Beata Bak-Barczewska

  2. Kolejny raz wzięłam udział w spotkaniu networkingowym… jestem bardzo zadowolona z nowych znajomości. Po raz koleny, moja ciekawość świata ludzi, została uraczono nowymi, ciekawymi osobowościami, których wciąż szukam, a na tych spotkaniach takie poznaje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *