Spotkanie majowe, Polish Professional Women in the Netherlands

Spotkanie majowe – galeria zdjęć

Spotkanie majowe Polish Professional Women in the Netherlands

Za nami spotkanie majowe Polish Professional Women in the Netherlands. Uczestniczyło w nim 37 polskich profesjonalistek. Tym razem panie spotkały się przy dźwiękach muzyki jazzowej na żywo, w hotelu Casa400, w Amsterdamie. Wybór muzyki okazał się doskonały. Jazz to gatunek ceniący różnorodność – od początku swego istnienia wymyka się wszelkim próbom jednoznacznych opisów.

Natura jazzu doskonale oddaje istotę Polish Professional Women in the Netherlands. To nowa, niezależna inicjatywa skierowana do przedsiębiorczych Polek pracujących w Holandii. Są wśród nich przedstawicielki świata nauki, sztuki i biznesu – pracownice międzynarodowych korporacji, niezależne ekspertki, a także właścicielki firm. Różnorodność doświadczeń i profesji członkiń Grupy jest niezwykle imponująca. To co z pewnością wyróżnia PPW to nowy pomysł na organizację polonijną.

Liderki Polish Professional Women – Monika Boomgaard i Julita Davies – omówiły zasady funkcjonowania grupy oraz program szkoleniowy, jaki zaproponują członkiniom. Wśród tematów między innymi: psychologia sukcesu, budowanie własnej marki, treningi motywacyjne wspierające rozwój osobisty i poczucie własnej wartości oraz negocjacje. Cykl szkoleniowy rusza już jesienią. Każdego roku odbędzie się 10 spotkań: 3 spotkania networkingowe oraz 7 szkoleń lub warsztatów.

“Odzew członkiń jest bardzo pozytywny. To właśnie reakcja dziewczyn dodaje mi energii i zachęca do dalszego działania. Pomysły przychodzą nieustannie i tylko limit czasu nie pozwala mi ich wszystkich zrealizowac. W najbliższych miesiącach chcemy się skupić na zinstutucjonalizowaniu naszej grupy. Rόwnocześnie dopracowując szczegόły jesiennej ramόwki.” – mówi Monika Boomgaard, pomysłodawczyni i liderka projektu.

Polish Professional Women in the Netherlands ma ambicję aby stać się platformą wymiany wiedzy, doświadczeń i rozwoju osobistego Polek w Holandii. Grupa powstała w marcu br. i skupia obecnie ponad 170 osób. Kolejne spotkanie już 29 czerwca w Amsterdamie.

Jeżeli nie chcesz przeoczyć informacji o  spotkaniach, publikacji galerii zdjęć lub ważnych informacji, zapisz się (patrz kolumna po prawej stronie), a do Twojej skrzynki trafi mail z powiadomieniem.

 

Posted in Spotkania, Wszystkie, Zdjęcia.