Rytm zmian – stałość i zmienność w naszym życiu osobistym i zawodowym

1 czerwca 2017 w przepięknej scenerii Planetarium w Amsterdamie odbędzie się nasze kolejne szkolenie zadedykowane zmianom. Workshop poprowadzi dr Joanna Heidtman. 

 

Podczas tego szkolenia zastanowimy się jaką wartością jest zmiana, kiedy jest trudnością, a kiedy szansą, jakie są nasze indywidualne strategie w podejściu do zmian. Bardzo serdecznie zapraszamy na warsztat (pracujemy aktywnie, jak najmniej wykładów;), na którym:

a) mozna lepiej poznać siebie,

b) nauczyć się innego podejścia do zmian,

c) zaprojektować skuteczne strategie osobistych i zawodowych zmian.

 

Dr. Joanna Heidtman

Psycholog i socjolog, trener biznesu, doradca, coach, wykładowca akademicki. Wiedzę i doświadczenie zdobywała min. w University of South Carolina i Cornell University w USA. Jest współzarządzającym w firmie Heidtman & Piasecki  (Businessdoctors) i współzałożycielem Fundacji na rzecz Kapitału Intelektualnego, wykładowcą SWPS i Wyższej Szkoły Europejskiej im. Tischnera. Od wielu lat realizuje projekty głębokiej diagnozy kultury organizacyjnej, rozwoju przywództwa oraz umiejętności i kompetencji menedżerskich. Jako coach pracuje indywidualnie z menedżerami wyższego szczebla, specjalistami i szefami zespołów projektowych. Jej publikacje pojawiły się w Harvard Business Review Polska, Marketing & More, Think Tank, Sens, w Charakterach, w magazynie Coaching i Leader’s Magazine. Współpracuje jako ekspert z telewizją TVN, TVN24 oraz TVN 24 BiŚ.  W maju 2017 wydana została jej nowa publikacja wraz z Piotrem Piaseckim „SENSOTWÓRCZOŚĆ - 7 sposobów tworzenia wartości w zespole i organizacji” wyd. MT Biznes.

What? Where? When?

When: 1 Czerwiec (Czwartek)

Where: Planetarium Amsterdam

Kromwijkdreef 11
1108 JA
Amsterdam-Zuidoost

When: 18.00

How to get there:
Autem:  w nawigacji proszę wpisać Loosdrechtdreef 3, Amsterdam. Parking płatny. Mapkę dojazdową można znaleźć tutaj. 

Transport publiczny: szczegółowy opis dojazdu transportem publicznym można znaleźć tutaj.

Metro: Ze stacji zejść po schodach na dół i skręcić w lewo. Podążać chodnikiem 150m i po prawej stronie będzie widać Planetarium.

Autobus: Z przystanku będzie widoczny niebieski kiosk, za którym znajduje się ścieżka rowerowa/dla pieszych., którą należy podążać 100m lewą stroną, po prawej stronie będzie widoczne Planetarium. 

Parking: Płatny 

 

Program

18.00 - 19.00 - Rejestracja
19.00 - 19.15 - Otwarcie & Club Business
19.15 - 21.00 - Workshop
21.00 - 22.00 - Drinki & Networking

Book your ticket now!

dr Joanna Heidtman

 

dr Joanna Heidtman w 20m2 Łukasza – internetowy talk-show