W poszukiwaniu inspiracji czyli spotkanie z Anną Chojnacką

 

Polish Professional Women in the Netherlands i ToP Stowarzyszenie Polek w Holandii pragnie zaprosić na wykład niezwykłej Polki, Anny Chojnackiej, która osiągnęła duży sukces w Królestwie Niderlandów. Anna jest założycielką wielu organizacji pożytku publicznego oraz autorką dwóch książek w języku niderlandzkim. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 9 października 2016 roku o godzinie 14.00 w czytelnio-kawiarni Belcampo w Amsterdamie.

To kobieta, która nie tylko inspiruje swoim doświadczeniem, ale również łączy ludzi w pozytywnym działaniu dla polepszenia warunków życia na świecie. W jednym z wywiadów powiedziała:

"W czasach globalizacji nasze czyny mają widoczny wpływ na ludzi z drugiego końca świata. Chciałabym móc wykorzystywać tę prawidłowość tak pozytywnie, jak tylko możliwe.”

Tym razem połączyła polskie kobiety działające w dwóch stowarzyszeniach, Polish Professional Women in the Netherlands oraz Stowarzyszenie Polek w Holandii.
Zafascynowane niezwykłą historią i osobowościa naszej rodaczki zapragnęłyśmy, aby podzieliła się z nami swoją niesamowita energią, gdyż podobnie jak ona chcemy się nieustannie doskonalić i osiągać sukcesy” –mówi Monika Boomgaard, Prezes Polish Professional Women in the Netherlands.

"Spotkanie z Anna Chojnacka to okazja do wymiany pogladow z osobą, która potrafi inspirować innych, motywować do dalszego działania pomimo ciężkiej choroby.” – dodaje Hanka Mongard, Przewodniczaca Zarządu Stowarzyszenie Polek w Holandii.

Anna Chojnacka to niezwykle przedsiębiorcza oraz kreatywna kobieta. Dzięki niej powstało wiele organizacji m.in.: 1% Club (platforma finansowania społecznościowego łącząca ludzi z całego świata) oraz NailLab (start-up zrzeszający młodych przedsiębiorców Kenii).

Jest osobą, która doradza i inspiruje. Dzięki niej zaczęła działać Outbox Consultancy, organizacja doradcza zrzeszająca kreatywnych profesjonalistów.

Jest laureatką wielu nagród. W 2014 roku znalazła się w gronie 100 najbardziej wpływowych kobiet w Holandii wg. magazynu Opzij.
Gdy zdiagnozowano u niej chorobę (stwardnienie rozsiane), rozpoczęła poszukiwania alternatywnych metod leczenia. Tak zaczęła się jej przygoda z Człowiekiem Lodu, Wimem Hofem. Z nim wspięła się na Kilimandżaro.

W swoich książkach porusza wiele tematów dotyczących wyzwań, na jakie napotyka człowiek we współczesnym świecie. W pierwszej z nich opisuje sytuację emigrantów, a także problemy z jakimi muszą się zmierzyć w nowym środowisku. Druga natomiast, naświetla walkę o zachowanie jakości życia gdy atakuje choroba. Do jakich dokonań jesteśmy zdolni w sytuacji zagrożenia? Ile siły woli musimy wykazać? Gdzie szukamy pomocy i gdzie ją znajdujemy?

Odpowiedzi na powyższe pytania i nie tylko będzie można usłyszeć w trakcie rozmowy z autorką oraz w książkach, które będzie można zakupić po spotkaniu.

Prosimy o przyniesienie gotówki, ponieważ nie będzie możliwości zapłaty kartą.

Potwierdź przybycie i zarezerwuj miejsce

Co? Gdzie? Kiedy?

Data:  9 październik (niedziela)

Miejsce: Belcampo Hallen
Hannie Dankbaarpassage 10
(Tramremise de Hallen)
1053 RT Amsterdam

Godzina: 13.30

Dojazd: tramwaj 7 i 17
przystanek: Ten Katestaat 

Parking: Bellamyplein 41
1053 AT, Amsterdam
10 minut: € 0,50
Cały dzień max: € 27,00

PROGRAM SPOTKANIA

Prosimy o zapoznanie się z programem oraz punktualne przybycie.
Wykład rozpocznie się o godzinie 14.00.

Program:

13.30 - 14.00 Rejestracja
14.00 - 16.00 Wykład i dyskusja
16.00 - 18.00 Networking
   

ANNA CHOJNACKA

Anna Chojnacka