PPW Goes International 2017 – fotoreportaż

31 sierpnia 2017 odbyło się trzecie już spotkanie z cyklu Polish Professional Women goes International. Tym razem poprosiłyśmy wszystkie Polki by przyprowadziły ze sobą na spotkanie znajomą Holenderkę.

Spotkanie odbyło się na StrandZuid w Amsterdamie i miało otwarty charakter networkingowy. Celem spotkania była integracja z lokalną społecznością, czyli z Holendrami, a mianowicie z Holenderkami.
Podczas imprezy przedstawiłyśmy naszym holenderskim koleżankom kilka interesujących szczegółów o Polsce i Polkach, także związanych z biznesem. Był także quiz, w którym wszyscy goście wzięli udział.
Na spotkanie przybyły członkinie Polish Professional Women, a taże Polki spoza stowarzyszenia i ponad 20 Holenderek.

Bardzo się cieszymy, że nasz sierpniowy networking zgromadził w ten ciepły wieczór tak liczne grono, i że impreza była okazją do poznania nowych osób, nowych kontaktów, ale też do wakacyjnych wspomnień.

W trakcie spotkanie miałyśmy okazję zapytać naszych gości co myślały o tym spotkaniu:

It was a great evening, great networking event with many strong and powerful women. I think it was a great opportunity for Dutch and Polish ladies to mix and exchange experiences. I heard about Polish Professional Women before, but it's my first time here and it feels very good!
Nikie van Waijenburg, guest

O wczorajszym spotkaniu ciężko wypowiedzieć się zwięźle w jednym zdaniu, jednak pierwsze, co zauważyłam to przyjacielska wręcz rodzinna atmosfera w każdym możliwym wymiarze. Po przekroczeniu progu lokalu wybranego na to spotkanie słychać było radosne śmiechy i wartkie rozmowy między dziewczynami w wielu językach. Tematem spotkania były przyjaźnie polsko-holenderskie, co tłumaczy multijęzykowy charakter spotkania. Rozmowy w tematach prywatnych, zawodowych, jak i tych dotyczących spraw bieżących i planów działania na przyszłość stowarzyszenia pokazują jak dużym wsparciem i inspiracją są wzajemnie dla siebie członkinie stowarzyszenia. Nie mogę pominąć kwestii doskonałej organizacji, począwszy od wyboru miejsca, przez quiz integrujący członkienie z zaproszonymi holenderskimi gośćmi po prezenty wręczone gościom tj. przewodniki turystyczne po najciekawszych miejscach Polski oraz dzwonki do rowerów, które doskonale połączyły polsko-holenderski charakter z wakacyjnym klimatem. Jako osoba mieszkająca w Polsce zaproszona na to spotkanie jestem pełna podziwu dla kreatywności i zaangażowania swoich rodzaczek w Holandii oraz jestem dumna z tego, że dziewczyny potrafią się wzajemnie wspierać, motywować i napędzać do działania. Spotkanie zapamiętam jako jeden z najprzyjemniejszych i najbardziej inspirujących punktów mojego wakacyjnego wyjazdu do Holandii za co serdecznie dziękuję
Karolina Zielińska, gość

Wszystkim uczestniczkom i gościom serdecznie dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy na kolejne spotkania!

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE

Już dziś prosimy o zapoznanie się z programem kolejnego spotkania, które odbedzię się 18 września. O workshopie "You never have a second chance to make a first impression” możesz znaleźć więcej informacji tutaj.

Prosimy o potwierdzenie przybycia ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Workshop będzie miał charakter otwarty.

FOTOGALERIA

Za zdjęcia dziękujemy Kasi van't Schip Giska

Posted in Spotkania, Wszystkie, Zdjęcia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *