Polish Professional Women in the Netherlands

Powitanie lata ponad dachami Amsterdamu

Trzecie networkingowe spotkanie Polish Professional Women in the Netherlands odbyło się w poniedziałek 29-go czerwca w Sky Lounge Hotelu Hilton.

Czerwcowe powitanie lata zgromadziło rekordową liczbę polskich profesjonalistek. Dopisało towarzystwo, pogoda, a widok na Amsterdam zapierał dech w piersiach.

Był to ostatni przed wakacjami meeting grupy, która już wkrótce przeobrazi się formalnie w stowarzyszenie. Monika Boomgaard - założycielka grupy - przedstawiła misję i założenia projektu oraz program spotkań i szkoleń na sezon jesionno-zimowy.

Poniżej fotorelacja ze spotkania. Dziekujemy za Waszą obecność i zapraszamy na kolejne spotkanie w sierpniu. Będzie to impreza współorganizowana przez Italian Professionals Group, stąd nasza robocza nazwa spotkania 'Spaghetti Polonaise'.

PPW3

"Super inicjatywa! W ciagu kilku godzin poznalam mnostwo fantastycznych Polek! Bardzo profesjonalna organizacja, nastawiona nie tylko na networking ale rowniez na rozwoj osobisty i poprawe czy umocnienie reputacji Polakow! Nie moge sie doczekac 26 sierpnia!!!"
Agnieszka Gradek de Muynck, Treasury Manager, Ralph Lauren

"Bylo mi przeogromnie milo poznac tyle fajnych ambitnych pewnych siebie i kulturalnych dziewczyn. To stowarzyszenie to mozliwosc kontaktow z kobietami podobnymi do mnie. Dla mnie najwazniejszym jego celem jest szerzenie pozytywnego profesjonalnego wizerunku Polek mieszkajacych w Holandii."
Aneta Siatka-Olisaeke, Senior Accountant General Ledger, MATTEL

PPW1

PPW2

"Mam bardzo pozytywne wrazenie po naszym kolejnym spotkaniu. Podoba mi sie bardzo ta inicjatywa. Po przyjezdzie do Amsterdamu szukalam organizacji zrzeszajacej profesjonalistow, ktorzy sa chetni dzielic sie swoja wiedza i doswiadczeniami z innymi. Polish Professional Women trafia w moje potrzeby. Bardzo inspirujace byly dla mnie slowa Moniki o tym, ze nie beda to spotkania tylko po to zeby wypic kawe badz wino i porozmawiac po polsku. Maja odbywac sie warsztaty, ktore pozwola nam rozwijac sie, nabywac nowe umiejetnosci."
Monika Miernik, Support Fund Administrator, Ricoh International B.V.

Jeżeli podobała Ci się impreza i chcesz podzielić się swoimi wrażeniami prosimy o komentarz poniżej.

 

Posted in Spotkania, Wszystkie, Zdjęcia.

2 Comments

  1. Bardzo podobało mi się spotkanie. Dziękuję za wszystkie rozmowy. Wspaniałe kobiety we wspaniałym miejscu!

  2. Dzięki wspaniałej organizazcji, a przede wszystkim zaproszeniu, jakie otrzymałam, spotkałam się z wieloma kobietami, od których biła pozytywna energia. Interesujące spotkanie, jeszcze bardziej interesujace plany…wiele nowych znajomych zidentyfikowałam jako potencjalne “bratnie dusze”.
    Czekam z nieciepliwością na kolejne spotkanie i sformalizowanie stowarzyszenia…wymiana doświadczeń, nacisk na rozwój osobisty…mimo, że nie mieszkam w Amsterdamie chętnie przyjadę po raz kolejny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *