Power Show Amsterdam

Power Show – Fotorelacja

28 listopada w sali Connectorium w Amsterdamie miał miejsce Power Show, długo wyczekiwany występ Olgi Kozierowskiej i Gabi Drzewieckiej. Na tą wyjątkową imprezę przybyły członkinie stowarzyszenia, goście oraz prasa. 

Po raz pierwszy Polish Professional Women in the Netherlands zorganizowało imprezę otwartą. Nie spodziewałyśmy się tak wspaniałej odpowiedzi. Przybył tłum fantastycznych kobiet, które pokazały że potrafią się świetnie bawić. Jeszcze przed występem mogłyśmy poznać Olgę, która wtopiła się w tłum networkujących kobiet. Po występie Olga i Gabi dołączyły do nas w barze, opowieściom nie było końca. 

Power Show był  rewelacyjnym przeżyciem dla nas wszystkich. Historie wesołe i  smutne, momenty wzlotów i upadków... Olga zabrała nas w podróż po historii swego życia a Gabi zadbała o tło muzyczne, które wspaniale ilustrowało opowiadane przeżycia.

Wspólnie śmiałyśmy się, śpiewałyśmy, tańczyłyśmy. Były też momenty wzruszenia. Tyle emocji, tyle zabawy... aaahhh szkoda że już się skończyło!  Ale coś nam zostało... został nam POWER! 

Wszystkim przybyłym serdecznie dziekujemy za obecność i wspieranie Polish Professional Women in the Netherlands. Członkinie zapraszamy na kolejne spotkanie 15 grudnia, a pozostałe Panie  zapraszamy do zapoznania się z ofertą członkostwa oraz z aktualnym kalendarzem imprez.

A teraz zdjęcia oczywiście! Fotorelacja z Power Show uchwycona, przez Marylę Fossen.

Posted in Spotkania.

One Comment

 1. Power Show!
  W sobotnie popołudnie wiele z kobiet wybrało wieczór przy andrzejkowych wrózbach, ja również!
  Wzięłam udział w spotkaniu z charyzmatyczną, wyjatkową, a jednak “zwyczajną” kobietą – Olga Kozierowska.
  Jestem tym samym zwyciężczynią!
  Padło wiele zaczarowanych słów, wiele zaklęć, wiele wróżb!
  Tematy, które były poruszane niby nam znane, a jednak wciaż nie do końca rozumiane przez nas wszystkie….Olga wytworzyła niesamowitą energetyzyjącą atmosferę, która myślę była również ogromnym udziałem uczestniczek eventu! My wszystkie byłyśmy jednym wielkim ciałem, nasza moc, nasza radość, a także łzy długo będą nas inspirować i pozwolą kilka rzeczy zmienić w naszym życiu.
  Przeżyłam cudowny andrzejkowy wieczór!
  Jeżeli będzie okazja nastepnego takiego spotkania zdecydowanie polecam!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *