New Year Networking 2017

Fotorelacja – Noworoczny Networking 2017

12 stycznia w Art’otelu w Amsterdamie miało miejsce kolejne otwarte spotkanie stowarzyszenia Polish Professional Women. Był to noworocznynym networking, na którym miałyśmy zaszczyt przywitać zarówno członkinie jaki i gości.

Było to pierwsze spotkanie Polish Professional Women w roku 2017. Tym razem naszym celem było lepsze poznanie się, a także aktywny moderowany networking oraz podzielenie się własnymi doświadczeniami.

Nasze członkinie i goście zostali przypisani do 8 stolików, przy każdym rozmowę stymulowała moderatorka.
Chciałyśmy się dowiedzieć jak ważny jest netowrking dla polskiej profesjonalistki. Dzięki moderacji, każda z pań miała okazję się wypowiedzieć i podzielić swoimi uwagami i spostrzeżeniami.

Powinnyśmy pamiętać, że współczesna profesjonalistka, jeśli chce być efektywna, powinna posiadać oprócz dyplomów, kompetencji i doświadczenia, również szeroką sieć kontaktów. Pomaga ona, w zależności od szczebla czy pozycji zawodowej, realizować różne cele. Specjalistce ułatwia rozwój kariery: przyspiesza pozyskanie potrzebnych informacji, podnosi efektywność i pomaga w znalezieniu nowych wyzwań i projektów.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, fantastyczną atmosferę i zapraszamy na kolejne spotkania.

Poniżej zapraszamy na fotorelacje z Noworocznego Networkingu 2017! Spotkanie zostało uchwycone przez naszą panią fotograf Annę Pujer - dziękujemy!

Posted in Spotkania, Wszystkie, Zdjęcia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *