New Year’s Drinks

17 stycznia 2018, w Hotelu art' otel w Amsterdamie, odbędzie się spotkanie na przywitanie Nowego Roku New Year's Drinks, połączone z sesją networkingową.

Będzie to wydarzenie otwarte, na które zapraszamy wszystkie Panie, które chcą poznać Członkinie naszego Stowarzyszenia i spędzić czas w miłym towarzystwie.  

Podczas spotkania każda uczestniczka będzie miała mozliwość wzięcia udziału w Networkingu Sterowanym, prowadzonym przez certyfikowanego trenera i coacha, Dorotę Klop - Sowińską. Uczestniczki zostaną zaproszone do aktywności pod nazwą Speed Networking, podczas którego odpowiedzą na dwa pytania dotyczące Ich zawodowej części życia:

  1. Kim jestem?
  2. Czego potrzebuję?

Zachęcamy do wcześniejszego przygotowania się do powyższych pytań.

 

Program spotkania:

18.30 - 19.00 Rejestracja

19.00 - 19.15 Uroczyste otwarcie & Club Business

19.15 - 21.00 Workshop & Speed Networking

21.00 - 22.00 Drinks & Networking

Prosimy o punktualne przybycie.

Podczas spotkania zostaną podane przekąski. Napoje we własnym zakresie.

 

Co? Gdzie? Kiedy?

Data: 17 styczeń

Miejsce: Hotel art'otel Amsterdam
33 Prins Hendrikkade
1012 TM Amsterdam

Godzina: 18:30

Dojazd: 9292.nl
Parking: P1 Parking Amsterdam Centrum

Parking płatny 5 € za godzinę.

 

 

art’otel

Dorota Klop – Sowińska

Certyfikowany trener, coach i doradca, prowadząca od 2010 roku DoSo! Coaching & Counseling. Pracuje zarówno z osobami indywidualnymi, jak i firmami, w tym również międzynarodowymi. Dorota ukończyła studia coachingu i counselingu na holenderskiej Akademii Psychoterapii w Amsterdamie.

Celem DoSo! Coaching & Counseling jest wsparcie i motywacja kobiet mieszkających za granicą w wyborze i dalszym rozwoju ścieżki zawodowej. Dzięki współpracy z Dorotą wiele osób znalazło pracę, awansowało lub otworzyło własną firmę. DoSo! wspiera także międzynarodowe firmy w zakresie szkoleń z komunikacji międzykulturowej i rozwoju zawodowego pracowników.

Dorota w swojej pracy wykorzystuje nie tylko wykształcenie za zakresu coachingu o counselingu, ale także doświadczenia, jakie zdobyła zarówno sprawując kierownicze stanowiska w międzynarodowych organizacjach (Polska, Holandia), jak i podczas długich pobytów za granicą (Brazylia, Meksyk).

Dorota prowadzi również blog na swojej stronie internetowej, gdzie dzieli się poradami z zakresu rozwoju ścieżki kariery, pisze również artykuły dla www.iamexpat.nl. 

Na jej stronie można znaleźć darmowe materiały, które pomogą w podjęciu kolejnych kroków w karierze.

FREE QUIZ: Am I ready for a career change?

FREE eBook "5 Steps to your talent based career’

Video: The number 1 reason you are not happy in your career

Wśród klientów Doroty znalazły się takie firmy jak: Netflix, Elsevier, Novartis, LeasePlan Corporation, Brasil Foods, Amgen, NGO SNV, Springer i inne.

Więcej o Dorocie na:
www.dosocoaching.com

Panelistka

Spotkanie otwarte, nie tylko dla Członkiń Polish Professional Women. Zapraszamy gości.