Mania podróżowania

W środę, 8 listopada 2017, w pięknym nowoczesnym Hotelu Inntel w Zaandam, odbędzie się panel dyskusyjny Mania podróżowania połączony z sesją networkingową.

Będzie to wydarzenie dla każdego, kto chce zgłębić temat podróżowania, odkrywania nowych kultur oraz smaków, spotkanie nie tylko dla członkiń Polish Professional Women in The Netherlands.

Każdy uczestnik weźmie udział w loterii wartościowych prezentów.

Program spotkania:

18:30 – 19:00 Rejestracja i networking
19:00 – 21:00 Panel Mania podróżowania
21:00 – 22:00 Networking

Prosimy o punktualne przybycie.

Podczas spotkania zostaną podane przekąski. Napoje we własnym zakresie.

Co? Gdzie? Kiedy?

Data: 8 listopad

Miejsce: Inntel Hotels Amsterdam Zaandam
Provincialeweg 102
1506 MD Zaandam

Godzina: 18:30

Dojazd: 9292.nl
Parking: Parking (płatny) znajduje sie przy hotelu: Q-Park (Hermitage).

Marta Greber

Robi zdjęcia i pisze. W dorosłe życie weszła jako prawnik, po czym poszła dalej. Przez siedem lat żyła na walizkach, przenosząc się z kraju do kraju i poznając nowe miejsca, kultury, smaki oraz ludzi. Zaczęła od kulinarnego "fusion" w Sydney, poprzez lokalne przysmaki Filipin, holenderskie wafle, peruwiańskie ceviche, zaś obecnie berlińskie Flammkuchen. Od prawie trzech lat mama Mia, której od momentu urodzenia pokazuje piękno świata, czy to spacerując po ruchliwym Hong Kongu, siedząc w dżipie na safari w Kenii, czy jadąc przez Europę 20 - letnim kamperem. 

Prowadzi bloga kulinarnego i o podróżowaniu.

Więcej na:
http://whatshouldieatforbreakfasttoday.com
https://www.facebook.com/whatshouldieatforbreakfasttoday/

Panelistka

Magda Jongen- Chęciek

Współwłaścicielka Wine & Dine Travels oraz siostrzanej marki Out of Africa. Od 14 lat organizuje luksusowe podróże na rynku holenderskim i belgijskim, a od paru lat również polskim. Posiada dyplom z anglistyki i MBA, jest członkiem dwóch ekskluzywnych klubów dla organizatorów luksusowych podróży po świecie: brytyjskiego PURE Life Experiences oraz szwajcarskiego Traveller Made.

Wine & Dine Travels to ekskluzywne podróże dookoła świata - lecz zawsze z lampką doskonałego wina w ręku. Out of Africa to prywatne safari i podróże po Afryce. Szczególnym uznaniem cieszą się przygotowane  specjalne ''unikalne momenty'' podczas podróży. Prywatnie wynajęty taras na Górze Stołowej, gdzie klienci delektują się widokami przy lampce najlepszego wina ze Stellenbosch, toast z mistrzem świata w Pekinie po prywatnym warsztacie ping - pong, lunch - niespodzianka (lokalne homary) dla klientów pośrodku lodowca w Islandii po wyprawie skuterami śnieżnymi, kieliszek wina w przepięknym miejscu na Alasce  (dostępnym jedynie helikopterem), czy toast za uroki życia na pomarańczowej diunie na Pustyni Namib.

Życie jest piękne, a podróżowanie - boskie! Jej misją jest utwierdzanie swoich klientów w tym przekonaniu.

Więcej na:
www.winedinetravels.nl
www.winedinetravels.pl
www.out-of-africa.pl

Panelistka

Anita Kilarska

,,Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się strefa komfortu" - to chyba najlepiej do Niej pasuje. Od kiedy odważyła się pokonać granicę po raz pierwszy i wyruszyła w podróż dookoła świata, nie potrafi już ,,normalnie żyć".

Marzy i wyznacza cele, które konsekwentnie realizuje i nikt i nic Jej nie powstrzyma. Żyje od podróży do podróży. W wieku 39 lat wie już na pewno, że odkrywanie miejsc i zbieranie doświadczeń to sens Jej życia.

To już ponad 10 lat jak z plecakiem, pełna obaw i strachu, ale także z dozą niesamowitej ciekawości wyruszyła wraz z chłopakiem w podróż dookoła świata.To właśnie ta podróż przewartościowała Jej życie, pozwoliła nabrać dystansu, lepiej poznać siebie, otworzyć się na inność, poznać i porozmawiać z przypadkowo spotkanymi mieszkańcami. Ta podróż sprawiła, że przestała się bać, bo magiczne słowa ,,proszę o pomoc" działały zawsze - niezależnie od długości i szerokości geograficznej. I choć jest jeszcze dużo miejsc do odkrycia, wie, że nie ma żadnej przeszkody na drodze do osiągnięcia tego celu.

Więcej na:
www.worldtrip.pl

 

 

Panelistka

Justyna Remijn

Z zawodu dekoratorka wnętrz, prywatnie zapalona podróżniczka. Dalekie podróże i poznawanie odmiennych kultur są dla Niej inspiracją w pracy. Zwiedzanie świata traktuje jak hobby, sposób na wakacje, ale także jako szkolenie, które rozwija jej wrażliwość i kreatywność zawodową. Chętnie dzieli się oryginalnymi pomysłami i niebanalnymi rozwiązaniami swojej firmy Inside Creations.

Mania podróżowania połączyła Ją z mężem, a teraz oboje zarażają nią również Julka, Ich siedmioletniego syna. Julek odbył swoja pierwszą podróż samolotem w wieku 3 miesięcy - kierunek Polska. Potem zwiedzali razem inne kraje Europy. Julek szybko stał się jednak ,,dalekobieżnym" pasażerem. W wieku 2 lat odwiedził Kanadę, w wieku 4 lat Namibie i Botswanę, a dwa lata później Zambię. Za każdym razem była to wspaniała przygoda i świetna nauka życia i tolerancji wobec inności. Julek jest najlepszym przykładem, że podróżowanie z dziećmi to nie jest problem, a wręcz przeciwnie, dużo radości i nieoczekiwanych przygód. 

Panelistka

Spotkanie otwarte, nie tylko dla członkiń Polish Professional Women. Zapraszamy gości.