Katarzyna Pawlikowska dla Polish Professional Women

Katarzyna Pawlikowska – Fotoreportaż

Spotkanie z Katarzyną Pawlikowską

23 września 2016 odbył się warsztat z Katarzyną Pawlikowską, który miał na celu uświadomienie nam jak funkcjonujemy jako kobiety w społeczeństwie.

Spotkanie odbyło się w Hotelu CASA400 w Amsterdamie i było naszym rocznicowym zgromadzeniem, a także pierwszym w sezonie 2016/2017.

Katarzyna Pawlikowska, która swoją fantastyczną energią zaraziła wszystkie uczestniczki zebrania, opowiedziała nam o swoich badaniach Polek, które przeprowadziła wraz z prof. Dominiką Maison. Na ich podstawie powstała książka „Polki” ukazująca portret współczesnych kobiet.

Katarzyna zapoznała nas z kobiecymi kodami komunikacji oraz przedstawiła siedem grup kobiet, jakie wyłoniły się po przeprowadzeniu badań i analizie skupień: Spełnione Profesjonalistki, Obywatelki Świata, Zachłanne Konsumpcjonistki, Rodzinne Panie Domu, Niespełnione Siłaczki, Rozczarowane Życiem oraz Osamotnione Konserwatystki. Zauważalną różnicą były cechy demograficzne, ale co bardziej interesujące, wyznawane wartości, światopogląd, potrzeby, podejście do życia, pracy i rodziny.

„Jej wiedza oraz humor sprawiły, że było super! Niesamowita osoba, niesamowite spotkanie,” powiedziała po spotkaniu Anna North Row. Dodała, że „przez ten wykład poznałyśmy obraz Polek, którego nawet sobie nie uświadamiałyśmy. To spotkanie wzbudziło w nas wiele przemyśleń o rzeczach, o których na co dzień nie myślimy. To zderzenie z rzeczywistością i wyobrażeń o tym kim naprawdę jesteśmy.”

Dalej miejsce miał networking. Możliwość bezpośredniej rozmowy z Katarzyna i członkiniami.

Nasza nowa członkini, Anna Młodzianowska powiedziała „ Było to moje pierwsze spotkanie i było bardzo fajnie! Jestem pod wrażeniem spikerki, to kobieta inteligentna, elokwentna, a tak dostępna dla nas wszystkich.” Ponad to, Ania się również zastanawiała „czy takie badania zostały przeprowadzone na płci przeciwnej.”

Serdecznie dziękujemy partnerowi wieczoru sklepowi kosmetycznemu Ziaja Focus on Skin z Hagi za ufundowanie nagród do losowania a także goodie bagów. W najbliższym newsletterze wszystkie nasze członkinie dodatkowo otrzymają kupon rabatowy na zakupy online.

Najbliższe spotkanie

Już dziś prosimy o  potwierdzenie  przybycia na najbliższe spotkanie w niedzielę 9 października o godz. 14.00 z inspirującym gościem - Anną Chojnacką. Anna jest założycielką wielu organizacji pożytku publicznego oraz autorką dwóch książek w języku niderlandzkim.

UWAGA! Jest to impreza otwarta i w kooperacji z ToP Stowarzyszenie Polek w Holandii. Dla członkiń stowarzyszenia gratis, dla gości bilety od 12 Euro. Liczba miejsc jest ograniczona. 

Aktualny kalendarz imprez jest dostępny na naszej stronie.

 

FOTOGALERIA

Poniżej fotorelacja ze spotkania, zdjęcia wykonane przez Annę Pujer. Dziękujemy!

Posted in Spotkania, Wszystkie, Zdjęcia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *