Kandydatury

AGATA MICHALASZEK-GEERDINK

Agata Michalaszek-Geerding jest członkinią stowarzyszenia, z drobną przerwą, od 15 października 2015, a od 17 maja 2017 jest aktywną komisarką stowarzyszenia.

Jako komisarka Agata zaangażowała się w działalność komisji ds. operacyjnych i zajmowała się planowaniem programu wydarzeń oraz kontaktem z mówcami i trenerami. Ten czas współpracy pokazał, że Agata ma świetne pomysly, do których umie przekonać innych i które z powodzeniem realizuje. Okres ten pokazał również, że Agata jest otwarta na dialog i współpracę.

„Wierzę w delegowanie odpowiedzialności zamiast zadań oraz słuchanie, słuchanie i słuchanie. Rozumiejąc motywacje innych oraz to co dodaje im energii, można wydobyć niesamowite pokłady motywacji oraz świetne rezultaty.”

W efekcie Agata od ponad pół  roku z sukcesem dostarcza wszystkim członkiniom stowarzyszenia interesujących tematów rozwojowych, zachęca mówców, aby pro bono wystąpili dla stowarzyszenia i dzięki temu stwarza warunki do tego, abyśmy z jednej strony korzystały z wysokiej jakości wydarzeń, a z drugiej strony mogły w ich czasie budować bliskie więzi między nami. To dowodzi, że ma poczucie odpowiedzialności za naszą wspólnotę. A fakt, że można na nią liczyć, jest zorganizowana i odpowiedzialna oraz finalizuje zadania pozwala nam przewidywać, że stowarzyszenie z jej udziałem będzie rozwijało siostrzeństwo na profesjonalnych fundamentach.

„Osobiście wierzę w to, że kiedy kobiety pomagają innym kobietom wytwarza się swojego rodzaju synergia, która przyspiesza osiągnięcie celów. Jakiekolwiek są to cele. Żyjąc w Holandii, z daleka od rodzin i swoich korzeni spotykamy na swojej drodze więcej wyzwań, które musimy obejść, pokonać, oswoić. Stąd działaność PPW jak najbardziej powinna wspierać synergię wytwarzającą się między polskimi kobietami w Holandii.”

Agata ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS, co dobrze rokuje jakości wydarzeń stowarzyszenia. Obroniła również na tej uczelni doktorat, a swoją pracę doktorską poświęciła zagadnieniom ryzyka oceny oraz ryzykom procesu decyzyjnego. Pracując nad doktoratem, niewątpliwie długim i wymagającym projektem, a także w pracy w firmie Solera, gdzie była product managerem Agata nauczyła się zarządzać wieloma projektami jednocześnie, co na pewno będzie jej przydatne na stanowisku członkini ds. operacyjnych. 

Już w swojej pierwszej pracy zdobywała doświadczenie w skutecznej komunikacji z innymi. Najpierw musiała nauczyć się, jak przekazywać swoje pomysły profesorom, a pomysły profesorów studentom. Potem w Solerze komunikowała się w języku angielskim i holenderskim zarówno z zarządem jak i z  różnymi działami (kreatywnym, sprzedaży, operacji, IT). To doświadczenie będzie mogła wykorzystywać współpracując z komisją ds. operacyjnych, która działa w sercu naszego stowarzyszenia.

„...Potrzebna jest osoba, która wierzy w misję stowarzyszenia i z pasją będzie przyczyniać się do rozwoju stowarzyszenia przez organizowanie dobrych spotkań szkoleniowo-networkingowych.”

Od 2014 roku Agata jest aktywnym Toastmasterem, gdzie ćwiczy wystąpienia publiczne i działa na rzecz klubu. W 2015 roku objęła stanowisko Prezesa klubu U-Speakap, gdzie współpracowała z 6 osobami, tworząc skutecznie działający klub w pozytywnej atmosferze.

Wierzymy, iż to Agata będzie inicjatorką, dzięki której aktywności jeszcze pełniej uda się oddać w wydarzeniach organizowanych przez stowarzyszenie wartości, które nam przyświecają tj. rozwój, aktywność, uczciwość, odwaga oraz siostrzeństwo i w ten sposób przyczyni się do praktycznego wprowadzenia w życie naszego motto: Łącz. Inspiruj. Bądź zmianą.