Imprezy w lutym

12 luty – Pass the Muffin

12 lutego Polish Professional Women i Baking Power przygotowały specjalny event, na którym pieczone będą zdrowe muffiny według przepisu Baking Power.

Zastanawiacie się jaki jest przepis udane muffiny? Dobry humor, zapał do mieszania ciasta, otwartość i wrażliwość na drugiego człowieka.

Podczas piewczenia muffinów wolontariuszki PPW i podpopieczne organizacji dobroczynnych Baking Power będą mogły podzielić się swoimi życiowymi doświadczeniami i porozmawiać o zdrowych odżywianiu, jak również przygotwać przepyszne muffiny. Spotkanie i instrukcje dotyczace pieczenia będą w jezyku angielskim.
PPW organizuje pierwsze wydarzenie z tej serii, a następnie przekaże pałeczkę innej organizacji, tak aby sztafeta mogła iść dalej – „Pass the Muffin”.

Przypominamy, że muffinki będą do kupienia podczas naszego spotkania 13 lutego. Akceptowana będzie tylko gotówka. Dochód zebrany ze sprzedaży muffinów będzie przeznaczeny na cel dobroczynny.

Informacje >>>

13 luty – Szkolenie

A więc... Następnego dnia, 13 lutego odbędzie się warsztat pod tytułem „Change your eating habits, follow your guts and be healthy”.
Nasze członkinie Monika Krzepczak i dr Joanna Krześlak opowiedzą nam o dobrych nawykach żywieniowych.
Na podstawie swoich doświadczeń i najnowszych badań, obie panie podzielą się z nami spostrzeżeniami i informacjami jak poprawić swoją dietę i zdrowie. Ten nieformalny warsztat przełoży informacje żywieniowe w praktykę. Tym warsztatem chcemy zainspirowac kobiety do spożywania pokarmów, które odżywią nasze ciało!

Będzie to impreza otwarta dla gości i członkiń Polish Professional Women. Przed i po spotkaniu będzię można zakupić muffiny pieczone dzień wczesniej przez wolontariuszki PPW i podopieczne Baking Power.

Informacje i zapisy >>>

Posted in Social Responsibility, Spotkania, Wszystkie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *