Gadanie na śniadanie: Miłośniczki podróży

15-go lipca, w przepięknej restauracji De Plantage w Amsterdamie odbyło się nasze szóste śniadanie, z cyklu „Gadanie na śniadanie”, dedykowane miłośniczkom podróży.

Naszymi gośćmi były: dr Katarzyna Łasak, dr Agata Michalaszek - Geerdink, Beata Wyszkowska, Wioletta Kleijn-Olbrich, Anna Stelmaszczyk, Agnieszka Van Dam Staruch, Anita Kilarska, Anna North - Row, Julia Jelińska, Agnieszka Gradek de Muynck oraz Agnieszka Klepacka-Blok.

Moderatorem spotkania była Monika Krzepczak, a fotografem Katarzyna van't Schip – Giska.

Śniadanie rozpoczęłyśmy od wspólnego przedstawienia się. Rozmawiałyśmy o pasji do podróżowania. Podróże kształcą, rozwijają umysł i poszerzają horyzonty. Fantastyczne historie, super dyskusje i przemiły czas.

Wszystkie uczestniczki opowiadały o podróżach z wielką pasją, zachęcając jednocześnie do zobaczenia odwiedzonych przez nie miejsc. Wspólnie, nasze pasjonatki odwiedziły wiele fantastycznych miejsc, jednak kilka z nich zostało szczególnie wyróżnionych, np:

RPA - ze względu na naturę, Meksyk, Peru, Ilha Grande, Dominikana - ze względu na najpiękniejszą plażę, Bali, Kambodża, Tajlandia - ze względu na najpiękniejsze hotele, Death Valley, Skandynawia, Nowa Zelandia.

Jedna z naszych uczestniczek, Anita Kilarska odbyła podróż dookoła świata. Swoją historię opisała na blogu www.worldtrip.pl.

Wszystkie Panie podróżują prywatnie, natomiast kilka uczestniczek podróżuje również służbowo, starając się połączyć pracę z przyjemnością zwiedzania. Łączy je jedno -  pasja do podróżowania.

Niewątpliwie zabrakło nam czasu na podzielenie się wszystkimi opowieściami o podróżach, dlatego z całą pewnością zorganizujemy kolejne spotkanie w tym temacie 🙂

Oto kilka komentarzy uczestniczek:

„ Śniadanie było fantastyczne! Niesamowite dziewczyny i historie! I prowadząca śniadanie bardzo, bardzo fajnie wszystko zgrała - świetna moderator! :-)”

Agnieszka Gradek - De Muynck

„W tak przepiękny poranek bardzo miło było zjeść śniadanie w gronie miłośniczek podróży i posłuchać o ich ulubionych miejscach na świecie.”

Wioletta Kleijn-Olbrich

 

Najbliższe śniadanie, z cyklu "Gadanie na śniadanie":

23 wrzesień - HR oraz coachowie

 

FOTOGALERIA

Posted in Śniadania tematyczne, Wszystkie, Zdjęcia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *