Gadanie na śniadanie – Listopad 2017

ZAPROSZENIE

Zapraszamy na śniadanie tematyczne organizowane w ramach naszego Stowarzyszenie Polish Professional Women in the Netherlands.

Spotkanie odbędzie się 27.01.2018 w restauracji De Plantage, w godzinach 10:00 - 12:00.

Tematem przewodnim będzie: „Biznesowe podsumowanie roku 2017, inspiracje do działania i cele na Nowy Rok".

Przy porannej kawie, w kameralnym gronie porozmawiamy o sukcesach i porażkach roku 2017. Omówimy trudności i możliwości, jakie dają holenderskie realia, wspólnie zmotywujemy się do działania w Nowym Roku.

Będzie to wspaniałe, inspirujące spotkanie, a zarazem możliwość nawiązania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń oraz swobodne dyskusje.

„Gadanie na śniadanie"
to cykl spotkań branżowo - tematycznych dla kobiet przedsiębiorczych, chętnych do działania, profesjonalistek w wielu dziedzinach. To wspaniała okazja by spotkać wartościowe osoby, podzielić się doświadczeniem, wiedzą, pomysłami i spostrzeżeniami. Jesteśmy nastawione na współpracę, wsparcie, motywację oraz dużą dawkę pozytywnej energii.

Bardzo cenimy sobie możliwość zrzeszenia kobiet, które łączy wspólna branża, temat, doświadczenie, zainteresowania ale przede wszystkim siła w działaniu. Już dziś pragniemy Cię zaprosić na to wyjątkowe śniadanie tematyczne.

Udział w śniadaniu wymaga rejestracji poprzez wysłanie e-maila na adres: monika.krzepczak@polishprofessionalwomen.com
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o możliwości udziału w śniadaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

W ramach spotkania zapewniamy kawę oraz croissanta z konfiturą.

Miejsce: Restauracja De Plantage, Plantage Kerklaan 36, 1018 CZ Amsterdam

ppw-125