Gadanie na śniadanie: coaching, mentoring, HR – Fotorelacja

23-go września, w przepięknej restauracji De Plantage w Amsterdamie odbyło się nasze kolejne śniadanie, z cyklu „Gadanie na śniadanie”. Tym razem tematem przewodnim był coaching, mentoring oraz HR.

Naszymi gośćmi były: Julita Davies, Agnieszka van Dam Staruch, Anna North - Row, Julia Jelińska, Agata Wysocka, Agnieszka Mućko, Agnieszka Mazus, Karina Kowara, Paulina Bolek oraz Anna Pakulska.

Moderatorem spotkania była Monika Krzepczak, a fotografem Żaneta MacKey.

Śniadanie rozpoczęłyśmy od wspólnego przedstawienia się. Poruszyłyśmy tematy związane z coachingiem, mentoringiem, doradztwem, a także pracą w HR. Rozmawiałyśmy o możliwościach i potrzebach pracy na rynku holenderskim.

Standardy ICF - International Coach Federation to inaczej Kodeks etyczny, którym powinien kierować się każdy coach, mentor, trener czy superwijzer. Okazuje się, że niestety nie zawsze tak jest. Specjalista w tych dziedzinach powinien mieć nie tylko odpowiednie wykształcenie, ale również predyspozycje oraz umiejętności. W szczególności:

  • umiejętność budowania relacji,
  • umiejętność autentycznego słuchania,
  • umiejętność zadawania inspirujących pytań,
  • umiejętność podążania za klientami,
  • umiejętność tworzenia przestrzeni w rozmowie.

Spotkanie miało charakter kameralny, dzieki czemu nasze uczestniczki miały okazję podzielić się swoim doświadczeniem, a także spostrzeżeniami.

Najbliższe śniadanie, z cyklu "Gadanie na śniadanie":

18 listopad - Biznesowe podsumowanie roku 2017, inspiracje i cele na Nowy Rok

FOTOGALERIA

Posted in Śniadania tematyczne, Wszystkie, Zdjęcia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *