Gadanie na śniadanie – 24 marca ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE

Kolejne śniadanie tematyczne, z cyklu "Gadanie na śniadanie" odbędzie się 24 marca 2018 roku, tradycyjnie już, w restauracji De Plantage w Amsterdamie, w godzinach 10:00-12:00.

Tym razem omówim wyzwania prowadzenia biznesu w NL. 

Zapraszamy więc serdecznie do udziału w śniadaniu przedsiębiorczynie chętne do podzielenia się swoimi doświadczeniami, a także kobiety, które są zainteresowane założeniem własnego biznesu.

Wspólnie z Moniką Krzepczak będą Was gościć Monika Boomgaard i Daria Kanters. Jeżeli jesteś zainteresowana trudami i osiągnięciami innych koleżanek i chcesz opowiedzieć o swoich przeżyciach,  zarejestruj się! Wyślij maila na adres: monika.krzepczak@polishprofessionalwomen.com 

Przy okazji, w entuzjastycznej atmosferze zaplanujemy również oddzielną serię spotkań dla bizneswomenek - o planie opowie Beata Wyszkowska.

 

„Gadanie na śniadanie” to cykl spotkań branżowo - tematycznych dla kobiet przedsiębiorczych, chętnych do działania, profesjonalistek w wielu dziedzinach. To wspaniała okazja by spotkać wartościowe osoby, podzielić się doświadczeniem, wiedzą, pomysłami i spostrzeżeniami. Jesteśmy nastawione na współpracę, wsparcie, motywację oraz dużą dawkę pozytywnej energii.
 
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o możliwości udziału w śniadaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
Wstęp dla członkiń Stowarzyszenia Polish Professional Women jest gratis, natomiast dla osób spoza członkostwa wstęp wynosi 10e.
 
Ewentualne pytania proszę kierować do Moniki Krzepczak.
 
W ramach spotkania zapewniamy kawę oraz pysznego croissanta z konfiturą.
 
Spotkanie odbędzie się w restauracji De Plantage, Plantage Kerklaan 36, 1018 CZ Amsterdam.
 
 
 

Posted in Śniadania tematyczne, Wszystkie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *