Fotorelacja – Gadanie na śniadanie 21 stycznia

21-go stycznia, w przepięknej restauracji De Plantage w Amsterdamie odbyło się nasze trzecie śniadanie, z cyklu „Gadanie na śniadanie”, dedykowane architektom.

Śniadanie odbyło się w kameralnym gronie, naszymi gośćmi były: Krystyna van der Water, Magdalena Brzostowska, Anna Brytoń, Dominika Dymińska, Małgorzata Polewska, Maryla Fossen oraz Dorota Konarska.

Moderatorem spotkania była Monika Krzepczak, a fotografem Żaneta MacKey.

Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego przedstawienia swojej osoby, co pozwoliło na bliższe poznanie się. Rozmawiałyśmy na temat edukacji, zdobywania doświadczenia, etapach poszukiwania pracy, a także trudnościach związanych z pracą poza granicami Polski.

Okazuje się, że znajomość języka holenderskiego jest niezbędny w znalezieniu dobrej pracy. Rynek jest nasycony i konieczny jest oryginalny pomysł.

Rozmawiałyśmy o różnicach kulturowych.

Poruszyłyśmy tematy dotyczące: konstrukcji drewnianych, malarstwa, projektowania magazynów, podróży, zdrowego odżywiania, robienia zdjęć, a także interesującej literatury.

Oto kilka spostrzeżeń:

„Wierzę w to, że każdy ma jakąś energię, która oddziaływuje na ludzi.”
Magdalena Brzostowska

Jeśli o czymś bardzo mocno marzę, to to przychodzi.”
Małgorzata Polewska

„Stwarzasz wokół siebie pole, czynniki…., osiągasz to co chcesz.”
Krystyna van der Water

 

A poniżej wrażenia uczesniczek, którymi podzieliły się z nami po śniadaniu:

„Sympatyczne spotkanie w przemiłym towarzystwie. Fajnie porozmawiać z osóbkami o podobnych zainteresowaniach. Już się nie mogę doczekać kolejnego śniadania i pogaduch o diecie i zdrowym odżywianiu:).”
Maryla Fossen

„Bardzo dziękuję za zaproszenie na śniadanie branżowe i możliwość uczestnictwa w nim.
Było mi niezmiernie miło poznać Was wszystkie, kobiety wykonujące podobne zawody, mające podobne zainteresowania. Świadomość, że jest nas tutaj w Holandii więcej, inspiruje mnie do dalszego rozwoju i daje dużo pozytywnej energii.”

Małgorzata Polewska

 

 

Najbliższe spotkanie

Na najbliższe spotkanie zapraszamy w poniedziałek 13 lutego w Amsterdamie Będzie to warsztat na temat zdrowego odżywiania. Więcej informacji tutaj.

 

FOTOGALERIA

Poniżej fotorelacja ze spotkania, zdjęcia wykonane przez Żanetę MacKey. Dziękujemy!

Posted in Śniadania tematyczne, Spotkania, Wszystkie, Zdjęcia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *