Polish Professional Women in the Netherlands - Networking 2016

Fotoreportaż – Sierpniowy networking

31 sierpnia 2016 odbyło się drugie spotkanie z cyklu Polish Professional Women goes International przy współpracy z czeską organizacją Minerva21.

Spotkanie odbyło się, podobnie jak rok temu, na StrandZuid w Amsterdamie i miało otwarty charakter networkingowy. Impeza była współorganizowana z naszymi południowymi sąsiadkami Czeszkami i kobiecą organizacją Minerva21, która po sukcesach w rodzimym kraju rozpoczyna działalność w Niderlandach. Była to też inauguracja naszej współpracy przy projektach, o których już wkrótce usłyszycie.

Na spotkanie przybyły członkinie obu stowarzyszeń a także ponad 30 gości. Bardzo się cieszymy, że nasz sierpniowy networking zgromadził w ten ciepły wieczór tak liczne grono, i że impreza była okazją do poznania nowych osób, nowych kontaktów, ale też do wakacyjnych wspomnień.

Wszystkim uczestniczkom serdecznie dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy na kolejne spotkania!

Najbliższe spotkanie
Już dziś prosimy o  potwierdzenie  przybycia na najbliższe spotkanie 23 września z gościem z Polski Panią Katarzyną Pawlikowską. Będzie to warsztat dla kobiet mający na celu zdefiniowanie siebie na tle obrazu współczesnych Polek, lepsze rozumienie własnych motywacji i ograniczeń oraz możliwych dróg rozwoju.

UWAGA! Jest to impreza zamknięta, wyłącznie dla członkiń stowarzyszenia. Jeżeli nie jesteś członkinią, a chcesz do nas dołączyć,  zapisz się już dziś!

Aktualny kalendarz imprez jest dostępny na naszej stronie.

 

FOTOGALERIA
Poniżej fotorelacja ze spotkania, zdjęcia wykonane przez Annę Grajek.

Posted in Spotkania, Wszystkie, Zdjęcia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *