Negocjacje - Polish Professional Women

Fotorelacja – Szkolenie z negocjacji

27 Maja 2016 Polish Professional Women in the Netherlands zorganizowało zamknięte szkolenie "Negocjacje- Sztuka osiągnięcia porozumienia." 

Spotkanie odbyło się w znanym członkiniom stowarzyszenia Hotelu Bilderberg Garden w Amsterdamie, a prowadzone było przez jedną z naszych członkiń, Małgosię Grochowską, doświadczoną negocjatorkę.

Małgosia rozpoczęła szkolenie od wyjaśnienia uczestniczkom czym są negocjacje i zachęciła nas do spróbowania naszych sił negocjacyjnych w krótkim ćwiczeniu rozgrzewającym. W trakcie spotkania, Małgosia przedstawiła nam różne style interpersonalne i uświadomiła, że nasze zachowania, w mniejszym lub większym stopniu, łączą różne z nich. W żadnym wypadku nie powinniśmy myśleć, że jeden styl jest lepszy lub gorszy, ponieważ różne style przydają się w rozmaitych sytuacjach.

Oprócz tego, Małgosia podzieliła się z nami popularnymi mitami oraz kilkoma cennymi wskazówkami, takimi jak:

  • jak należy zachować sie podczas negocjacji,
  • na co zwrócić uwagę podczas spotkań negocjacyjnych
  •  jak poprawnie używać języka werbalnego, etc.

"Małgosia przedstawiła temat negocjacji w różnych odcieniach i kolorach. Workshop był dobrze podzielony jesli chodzi o część praktyczną jak i teoretyczną. Przy nieformalnej, otwartej sferze była możliwość zasmakowania, co znaczą negocjacje i podzielenia się doswiadczeniami," powiedziała nam Ewa Sikora, jedna z naszych nowych członkiń.

 

Wszystkim uczestniczkom serdecznie dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy na kolejne spotkania. Aktualny kalendarz imprez jest dostępny na naszej stronie,  już dziś prosimy o  potwierdzenie  przybycia na kolejne, ważne spotkanie, czyli Walne Zgromadzenie członkiń, które będzie miało miejsce 29 czerwca w Vondelparku, w dawnej siedzibie muzeum filmowego, VondelCS.

Poniżej fotorelacja ze spotkania, zdjęcia wykonane przez Annę Grajek.

Posted in Spotkania, Wszystkie, Zdjęcia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *