Fotorelacja “Rytm zmian”

1 czerwca w Planetarium w Amsterdamie odbyło się szkolenie zadedykowane zmianom. Workshop poprowadziła Dr. Joanna Heidtman, znana psycholog i socjolog, trener biznesu, doradca, coach oraz wykładowca akademicki.

 

Czwartkowe szkolenie miało na celu pomóc nam zastanowić się jaką wartością jest zmiana; kiedy jest trudnością, a kiedy szansą. miałyśmy okazję przedyskutować nasze osobiste strategie w podejściu do zmian. Temat, jak wydaje się, wcale nie jest prosty, mianowicie, różne generacje, mieszkańcy różnych półkuli maja odmienne podejście do zmian. Dla jednych zmiany są naturalną koleją rzeczy, a dla innych to istna tortura.

Zuzanna Walter, w PPW od października 2016, powiedziła nam, że workshop z Dr. Joanną Heidtman, to według niej, najlepsze szkolenie, na którym była. Zuzannie bardzo się ten workshop podobał, "bo były przykłady związane z pracą i z życiem prywatnym, co pozwoliło na zastanowienie się nad sobą i daje do myślenia."

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacij ze szkolenia poniżej.
Za zdjęcia dziekujemy członkiniom PPW.

Najbliższe spotkanie

31 sierpnia 2017 w Amsterdamie, na plaży Strandzuid przy RAI odbędzie się nasze kolejne spotkanie networkingowe. Spotkanie to będzie otwartym eventem, na które można, a nawet trzeba, przyprowadzić holenderska przyjaciółkę. Serdecznie zapraszamy! Zapisy rozpoczną się już wkrotce, dlatego prosimy śledzić nasz stronę, zakladkę "Spotkania".

Posted in Spotkania, Wszystkie, Zdjęcia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *