Fotorelacja “Mania podróżowania”

8 listopada 2017, w urokliwym miejscu - Hotelu Inntel w Zaandam, odbył się panel dyskusyjny Mania podróżowania połączony z sesją networkingową.

Naszymi panelistkami były niesamowite, pełne energii i spragnione nowych wyzwań podróżniczki:

Marta Greber - z wykształcenia prawnik, po trzech latach pracy w kancelarii uświadomiła sobie, że chce czegoś innego, bo jak twierdzi "żyje się nie po to, by pracować, ale pracuje się po to by żyć". Pracę w kancelarii zamieniła na pracę, która jest jej życiem - podróże. Najpierw była Australia, potem Azja, a potem wiele, wiele innych równie wspaniałych miejsc. Razem z trzyletnią córeczką podróżują kamperem w nieznane. W Tajlandii nauczyła się gotować i, jak twierdzi, wychodzi jej to nawet dobrze. Prowadzi bloga kulinarnego, na którym dzieli się swoimi pasjami.

http://whatshouldieatforbreakfasttoday.com

Magda Jongen - Chęciek - podróże to Jej pasja i miłość jednocześnie. Organizując luksusowe podróże z lampką wina potrafiła połączyć naukę i pracę w jednym. Zna miejsca, w których, jak nam powiedziała, trzeba być. W swojej pracy niejednokrotnie napotyka na wyszukane, wręcz wydawałoby się, niemożliwe do spełnienia wymagania klientów. Ona daje radę, gdyż czerpie z pracy niesamowitą przyjemność. Podczas panelu miałyśmy możliwość posłuchać o miejscach, o których chyba żadna z uczestniczek do tej pory nie słyszała.

www.winedinetravels.nl

www.out-of-africa.pl

Anita Kilarska - podróż dookoła świata zmieniła Ją i całe Jej życie. Od tamtego momentu nie wyobraża sobie życia bez podróżowania. Dopiero wróciła z Wysp Salomona a już czeka na Nią spakowana walizka, kierunek Bukareszt. Miałyśmy mozliwość posłuchać o wspaniałych, choć momentami mrożących krew w żyłach, przygodach Anity.

www.worldtrip.pl

Justyna Remijn - od najmłodszych lat, kiedy słyszała pociąg, wiedziała, że przyjdzie taki czas, że będzie dużo jeździć, podróżować. Jak mówi sama o sobie, jest życiową pasjonatką. Każda podróż jest dla Niej inspiracją w Jej codziennej pracy. Jest dekoratorką wnętrz. Wraz z synkiem zwiedzili Kanadę, Namibię, Bostwanę i Zambię. Podczas spotkania Justyna opowiedziała nam o swoich podróżach, przekazując nam wiele cennych praktycznych porad.

www.insidecreations.nl

Dziewczyny pokazały nam czym jest pasja podróżowania. Mogłyśmy posłuchać między innymi o podróżach przez Afrykę, Australię, Azję, o podróżach z dziećmi. Dla niektórych słuchaczek była to też chwila przystanku i refleksji, czy to co robią w życiu, to naprawdę jest to, co chcą robić i co daje im szczęście. Jak podczas każdego naszego spotkania, również na tym, panowała magiczna atmosfera. Dziękujemy naszej członkini Julii Jelińskiej, która w roli moderatorki wypadła znakomicie, a epizod z żurawiami pozostanie wszystkim w pamięci, wywołując uśmiech na twarzy.

Fotografem wydarzenia była Kasia van't Schip - Giska - serdecznie dziękujemy. Poniżej, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Najbliższe spotkanie

Zapraszamy na kolejne spotkania. Więcej informacji na naszej stronie.

 

Posted in Spotkania, Wszystkie, Zdjęcia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *