Twoja Kariera na Holenderskim Rynku Pracy

Fotoreportaż – Twoja kariera na Holenderskim Rynku Pracy

25 października 2016 odbyło się wyjątkowe spotkanie poświęcone karierze na holenderskim rynku pracy.

Szkolenie miało miejsce w znanym już naszym członkinion Hotelu Collega i po raz pierwszy było prowadzone w języku angielskim. Spotkanie składało się z trzech części - indywidualnych spotkań z rekruterami oraz dwóch prezentacji. Pierwsza była poświęcona różnicom kulturowym, które w sposób praktyczny możemy wykorzystać w życiu zawodowym. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieliła się z nami ekspert w dziedzinie - Eleonore Breukel. 

Po tym wprowadzeniu głos zabrała Jessica Bek, właściecielka firmy rekrutacyjnej 'Diverse Minds', która przybliżyła nam holenderski rynek pracy z perspektywy rekrutera. Po prezentacji był czas na pytania, dyskusja skupiła się na doświadczeniach członkiń i pomogła lepiej zrozumieć proces rekrutacji.

Dyskusje były kontynuowane w barze holetolwym. Cieszymy się, że nasi goście - Eleonore Breukel i Jessica Bek - spędziły z nami również tą część wieczoru. Dziękujemy mówcom, jak  i rekruterom, którzy wzieli udział  w speed-datingu, za ich udział w wydarzeniu. 

Uwaga: Kopie prezentacji w formacie pdf będą załączone do najbliższego newslettera.

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE

Już dziś prosimy o zapoznanie się z programem kolejnego spotkania, które odbedzię się 10 listopada. Tym razem będzie to  praktyczny workshop, którego tematem bedą wystąpienia publiczne i prezentacje.

Prosimy o potwierdzenie przybycia >>>

Więcej informacji i aktualny kalendarz imprez jest dostępny na naszej stronie>>>


FOTOGALERIA

Poniżej fotorelacja ze spotkania, zdjęcia wykonane przez Annę Pujer. Dziękujemy!

Posted in Spotkania, Wszystkie, Zdjęcia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *