DZIAŁY

Członkostwo

Polish Professional Women in the Netehrlands

Justyna Remijn
Członkostwo
membership@polishprofessionalwomen.com

Justyna Remijn jako koordynator d/s członkowskich odpowiada za przyjmowanie i rejestrację nowych kandydatek do grona PPW. Wspiera także aktywne członkinie PPW w zakresie wszelkich spraw związanych z przedłużeniem lub zmian formy członkostwa.

więcej >>

Nie wiesz jak wypełnić deklarację członkowską lub chciałabyś się dowiedzieć więcej o warunkach przystąpienia do PPW? Justyna chętnie ci w tym pomoże.
Justyna jest wlascicielką firmy zajmującej sie aranżacja wnętrz. Z ogromną pasją pomaga swoim klientom w stworzeniu domu, ktόry idealnie odzwierdciedla ich upodobania, osobowość i styl życia, i w ktόrym czują się szczęśliwi. Jako projektant wnętrz tworzy unikalne wnętrza pełne nietuzinkowych, a przy tym funkcjonalnych rozwiązań. Justyna jest z wyksztalcenia psychologiem. Ukończyła tez podyplomowe studia PR i kursy zawodowe ze stylizacji wnętrz, (interior styling, home staging, Sketch Up). Justyna jest pasjonatką podrόżowania i poznawania innych kultur, skąd czerpie inspiracje do swojej pracy jako projektant wnętrz. Aktywnie uprawia sport: fitness, bieganie i narty. Justyna przeniosła się do Holandii w 2002 roku. Razem z mężem, synkiem i kotką Balou mieszka w Naarden.

Dział Operacyjno-Eventowy

Polish Professional Women in the Netherlands

Majka Geszczyńska
Event Manager
operations@polishprofessionalwomen.com

W stowarzyszeniu zajmuję się cześcią logistyczną, współpracą z miejscami spotkań (hotelami, centrami szkoleniowymi), przygotowywaniem sali i kontaktami z członkami oraz naszymi gośćmi. 

więcej >>>

Ukończyła pedagogikę w Wyższej Szkole Zawodowej w Wałbrzychu, po czym w roku 2007 przeniosła sie do Holandii. W Królestwie Niderlandów ukończyła ekonomię (bedrijfseconomie) i zdobyła doświadczenie księgowe pracując w firmie księgowej. Obecnie pracuje w dziale finansowym w prężnie rozwijającej sie firmie Digidentity (twórca holenderskiego Digid).
Nie tylko życie zawodowe łączy Majkę z Holandią ale tez prywatne. Tutaj poznała swojego partnera życiowego, z którym szcześliwie wychowuje ich synka. Wolnych chwil zapracowana mama ma nie za wiele, ale wykorzystuje je na trening grupowy Insinity. Interesuje sie psychologią społeczną i rozwojową.

Polish Professional Women in the Netehrlands

Joanna Olszańska
Event Manager
events@polishprofessionalwomen.com

W stowarzyszeniu zajmuje się cześcią logistyczną, współpracą z miejscami spotkań (hotelami, centrami szkoleniowymi), przygotowywaniem sali i kontaktami z członkami oraz naszymi gośćmi.

więcej >>

Jako magister Prawa oraz absolwent Rosjoznawstwa, zdobyła doświadczenie w Belgii podczas staży zawodowych a następnie w Deloitte LP w Wielkiej Brytanii. Obecnie pracuje w siedzibie głównej banku ING w Amsterdamie. Uwielbia ćwiczyć jogę, oraz rozwijać swoją wiedzę na temat zrównoważonego rozwoju (sustanability) i społecznej odpowiedzialności w biznesie (CSR). Wolny czas woli spędzać na sportowo, bez ruchu usiedzi jedynie w teatrze który kocha.

Dorota Konarska

Dorota Konarska
Event Manager
dorota.konarska@polishprofessionalwomen.com

Moja rola w stowarzyszeniu to Project Manager w dziale operations, jestem odpowiedzialna za organizacje eventów, cześcią logistyczną, współpracą z miejscami spotkań, przygotowywaniem sali i kontaktami z członkami oraz naszymi gośćmi.

więcej >>

Pracuję w japońskiej korporacji Yusen Logistics jako Engineer Design.
Zajmuję sie projektowaniem i optymalizacją magazynów oraz operacji magazynowych, kreowaniem procesów w nich zachodzących, planowaniem zasobów ludzkich, ustalaniem form składowania i maszyn oraz transportem.
Z zamiłowania do podróży ukończyłam studia magisterskie z Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie Szczecińskim, jednak zawód powiazałam ze studiami na Politechnice Szczecinskiej, którą ukonczylam jako Magister Inżynier.
W czasie studiow skorzystałam z programu Erasmus i spędziłam jeden stemestr na Politechnice w Lizbonie na kursie projektowania statków i zarządzania stocznią.

Poza pracą podrożuje do różnych zakamarków Europy, nurkuję, jeżdzę na snowboardzie i aktywnie spędzam czas na rowerku spinningowym. Uwielbiam spędzać swoje chwile w towarzystwie serdecznych znajomych i na wydarzeniach muzycznych.

Julia Jelińska
Event Manager

Julia w Stowarzyszeniu jest odpowiedzialna za organizacje eventów, część logistyczną, współprace z miejscami spotkań, przygotowywaniem sali oraz kontaktami z członkami i naszymi gośćmi.

więcej >>

Jako Manager Compliance Product Integrity w Ahold Delhaize chronię klientów naszych firm, firme Ahold Delhaize oraz reputacje naszych marek. W trosce o zrównoważony rozwój w strefach społecznej, ekonomicznej i ochrony środowiska, w którym Ahold Delhaize odgrywa
ważną role, pilnuję przestrzegania prawa oraz wewnętrznych zasad Ahold Delhaize włacznie z zasadami etycznego prowadzenia biznesu.
W firmie Koninklijke Ahold w Holandii rozpoczęłam pracę na stanowisku Audytor Wewnętrzny. Jako Audytor zaczęłam pracę jeszcze w trakcie studiów w firmie Deloitte w Polsce. Po kilku latach pracy w Deloitte Polska, kontynuowałam pracę w Deloitte w Holandii. Zajmowałam się audytowaniem sprawozdań finansowych wg różnych standardów i spełniających różne wymagania oraz projektami due dilligence. Następnie zostałam Audytorem Wewnętrznym w Kyocera Mita Europe w Holandii.

Studiowałam na Politechnice Wrocławskiej na Wydziale Informatyki i Zarządzania. Dostałam się do Programu Socrates - Erasmus i w ramach tego stypendium z wyróżnieniem ukonczyłam The International Business Course na Karel de Grote Hogeschool w Antwerpii w Belgii. W trakcie mojej kariery zawodowej ważne jest dla mnie, żeby caly czas się uczyć i być na bieżąco. Realizuje kursy i poznaje nowe podejścia, tematy i techniki. Ostatnio ukonczyłam kurs na audytora SQF Ethical
Sourcing.

Lubię swoją pracę i jest ona moją pasją. Ważne dla mnie jest, by poprzez prace pomagać ludziom - zarówno klientom, wspołpracownikom, jak i innym partnerom biznesowym. Interesuję sie także sposobami ochrony środowiska. To wszystko mogę realizować poprzez mojć pracę zawodową. Dostarcza mi to dużo satysfakcji i pozwala mi się ciągle rozwijać.
Lubię podróżować - zarówno będąc w pracy, jak i poza nią. Lubię poznawać nowych ludzi, inne kultury, nowe miejsca i podejmować wyzwania, które przynosi każdy dzień. Bardzo lubię robić zdjęcia, chodzę do kina, uczć się języków obcych, dużo czytam. W wolnym czasie uprawiam tai chi i tańcze tango. Wiele radości sprawia mi też spędzanie czasu z moją rodziną i z przyjaciółmi.

Agnieszka Rybak

Agnieszka Rybak
Venue Manager
agnieszka.rybak@polishprofessionalwomen.com

Agnieszka pełni funkcję Venue Managera w dziale Operations. Jest odpowiedzialna za kontakty z miejscami spotkań i szkoleń, w tym wyszukiwanie hoteli i sal konferencyjnych oraz miejsc noclegowych dla naszych gości.

więcej >>

Mieszka i pracuje w Holandii od czterech i poł roku. Zawodowo związała się z hotelarstwem.  Jej największymi wyzwaniami zawodowymi do tej pory było otwarcie hotelu Andaz, oraz reorganizacja działu obsługi pięter dla hotelu Park Plaza Vondelpark, gdzie obecnie pełni funkcje Housekeeping i Duty Managera.
Obroniła tytuł magistra filozofii na Uniwesytecie Wrocławskim, w Holandii zrobila kurs języka holenderskiego na UvA oraz ceryfikat IELTS z języka angielskiego. Ponadto, posiada certyfikat ratownika medycznego.
Prywatnie uwilebia biegać, w zeszłym roku wraz z kolegami z pracy, przebiegła charytatywnie Dam tot Dam. Weekendy spędza na wyszukiwaniu i odwiedzaniu ciekawych miejsc i wydarzeń.

Agata Michalaszek-Geerdink
Program Manager

Agata w stowarzyszeniu będzie się zajmować definiowaniem listy projektów, ich celami i mówcami.

więcej >>

Podążając za pasją i ciekawością dotyczącą zachowań ludzkich Agata ukończyła psychologię społeczną i kliniczną na Uniwersytecie SWPS. Następne lata również dedykowała uczelni szkoląc studentów ze statystyki i pracując nad badaniami do doktoratu. Doktorat zrobiła z zakresu psychologii ryzyka i wyborów ryzykownych. Obecnie pracuje jako Product Manager w Solera Nederland, gdzie pomaga firmom ubezpieczeniowym lepiej oszacować ryzyko w ubezpieczeniach komunikacyjnych.

Od trzech lat jest aktywnym Toastmasterem, gdzie ćwiczy wystąpienia publiczne i działa na rzecz klubu.
W czasie wolnym podróżuje po świecie, czyta książki z zakresu samorozwoju oraz trenuje jogę.

Projekty

Zarzad Julita Davies

Julita Davies
Project Manager
julita.davies@polishprofessionalwomen.com

Julita w Stowarzyszeniu pełni funkcję Mistrza Ceremonii, jest odpowiedzialna za sprawność naszych spotkań. 

więcej >>>

Łącząc studia z nauk społecznych, reklamy i Public Relations z ponad dziesięcioletnim międzynarodowym doświadczeniem w digital marketingu Julita Davies prowadzi własną firmę zajmującą się doradztwem Personal Branding oraz strategiami biznesowymi dla małego biznesu oraz tworzeniem marek osób indywidualnych.

Przez 10 lat była związana z międzynarodową firmą organizującą fora biznesowe z udziałem światowej sławy osobistościami m.in. przywódcami państw, noblistami i wybitnymi naukowcami.

Jest rodowitą Poznanianką od 2002 roku pracująca i mieszkająca poza granicami kraju, m.in. na Cyprze a od ponad 10 lat w Królestwie Niderlandów. Mama dwójki dzieci, mieszka w Diemen.

PPW_Zarzad_Irmina_Raczyllo

Irmina Raczyło
Project Manager
irmina.raczylo@polishprofessionalwomen.com

Skończyłam Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (2012) oraz Podyplomowe Studia z Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej również w Warszawie (2013).

więcej >>>

W 2013 roku zostałam relokowana do Holandii, gdzie znajduje się Centrala Europejska firmy Nike, gdzie pracuję od 2011 roku. Mam doświadczenie w Finansach (Customer Financial Services) w zakresie budowy i usprawniania procesów, w tym globalnej ekspansji E-commerce.

Poza pracą biegam - przebiegłam swój pierwszy półmaraton w paździeniku 2015 roku w Amsterdamie. Interesuję się również wpływem odżywania na organizm człowieka, stąd rozpoczęty kurs dietetyki klinicznej.

 

 

PPW_Sucharska

Monika Sucharska
Project Manager
monika.sucharska@polishprofessionalwomen.com

Monika w Stowarzyszeniu pełni funkcję Project Managera. Jest odpowiedzialna za organizowanie projekt "Portret Profesjonalistki"

więcej >>>

Monika ukończyła studia inżynierskie z Zarzadzania i Marketingu w gospodarce żywnościowej na Uniwersytecie Technologiczno- Przyrodniczym w Bydgoszczy. W 2011 roku na stale przeniosła się do Holandii. Monika już od pierwszego dnia pobytu wykazała się doskonalą umiejętnością organizacji i przedsiębiorczości, gdyż przyjechała do Holandii sama, nie mając tu znajomych, ani rodziny. Jest ambitna i młodą kobieta, konsekwentnie realizującą swoje plany.

Dzieląc pełnowymiarową prace podjęła naukę języka holenderskiego, którego znajomość umożliwiła jej rozpoczęcie studiów magisterskich na Vrije Universiteit w Amsterdamie (2014). Po rocznym pre-master (w języku holenderskim), dzięki dyscyplinie i pracowitości ukończyła z wyprzedzeniem rok akademicki. We wrześniu 2015 rozpoczęła dzienne studia magisterskie Culture, Organization and Management (COM) na VU – tym razem w języku angielskim.

Jej zainteresowania zawodowe wiążą się z HR, gdyż uwielbia pracować z ludźmi, a także szeroko pojętym Change Management, gdzie w procesie zachodzących w organizacji zmian, aspekt pracowników nie schodzi na drugi plan, a takze Organizational Culture (diversity & identity) i Customer Relationship Management (CRM).

Czas wolny spędza aktywnie na świeżym powietrzu (rower, rolki, bieganie), a kiedy pogoda płata jej figla... czyta książki, tworzy foto-książki z dzieciństwa i odbytych podroży (jak również planuje nowe podróże). Regularnie gra w gry planszowe ze znajomymi.

Magdalena Sedek
Tłumacz PL/ENG
magdalena.sedek@polishprofessionalwomen.com

W stowarzyszeniu zajmuję się tłumaczeniem treści strony PPW z języka polskiego na angielski.

więcej >>>

Obecnie pracuję w holenderskiej firmie BioSPX będącej dystrybutorem wysoko wyspecjalizowanego sprzętu laboratoryjnego do badań w obszarze Life Science jako doradca od sprzedaży i ekspert od mikroscopii fluorescencyjnej. W Polsce ukończyłam studia magisterskie z Biologii ze specjalizacją w Biotechnologii oraz studia magisterskie z Psychologii ze specjalizacją w Neuropsychologii Klinicznej na Uniwersytecie Warszawskim. Pasja do nauki spowodowała że 10 lat temu zdecydowałam się
przyjechać do Holandii aby kontynuować pracć badawczą robiąc doktorat z Molekularnej Biologii Komórki na UMC Utrecht. Po obronie doktoratu
pracowałam naukowo w Banku Krwii Sanquin w Amsterdamie badając białka zaangażowane w krzepliwość krwii. Jestem ogromną pasjonatką książek które czytam głównie po polsku ale rownież po angielsku i holendersku. W wolnych chwilach tańcze modern/jazz oraz staram sić udzielać charytatywnie.

 

 

Social Responsibility

PPW_Zarzad_MagdaDomanska

Magdalena Domańska
Social Responsibility
socialresponsibility@polishprofessionalwomen.com

Magda Domanska w stowarzyszeniu zajmuje sie współpracą z niderlandzkim organizacjami pozarządowymi i charytatywnymi.

więcej >>>

Magda ukończyła studia z zakresu prawa i administracji europejskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu i w Lejdzie. Po pobycie w Brukseli doszła do wniosku, że od administracji europejskiej woli zajmować się skutkami procesu integracji i pracowała dla organizacji związanych ze wsparciem integracji Polaków w Holandii i polsko-niderlandzkimi relacjami ekonomicznymi. Jej pasją jest integracja osob z różnych środowisk i stymulowanie współpracy między nimi. Obecnie zawodowo zajmuje sie administracja biura miedzynarodowej firmy zatrudniajacej ekspatów, gdzie wspiera ich proces relokacji do Holandii. W wolnych chwilach chętnie spotyka sie z przyjaciółmi, biega, czyta i planuje wizyty w rodzinne strony.

PPW_Zarzad_WiolettaOlbricht

Wioletta Kleijn-Olbrich
Social Responsibility
socialresponsibility@polishprofessionalwomen.com

Wioletta oczuwa chęć niesienia pomocy innym i dlatego też dołączyła do działu Social Responsibility. PPW to grupa zrzeszająca ponad 100 interesujących kobiet a zarazem wielki potencjał na zorganizowanie czegoś dobrego i znaczącego dla społeczeństwa.

więcej >>>

Wioletta ukończyła studia magisterskie z zakresu zastosowania matematyki w bankowości i ubezpieczeniach. Od ponad dekady wykorzystuje tą wiedzę na międzynarodowych rynkach. 6 lat spędziła w Dublinie, pacując m.in. dla banku Citi. Od 2011 roku pracuje dla Rabobanku w Utrechcie. Na co dzień zajmuje się kontrolą przepłyu kapitału.

W wolych chwilach doszkala język niderlandzki i jeśli nie podróżuje, to planuje kolejne wyjazdy. Uwielbia grać w tenisa i jeździć na nartach. Mieszka w Amsterdamie.

Aga Staruch van Dam
Social Responsibility
socialresponsibility@polishprofessionalwomen.com

Aga w stowarzyszeniu zajmuje się nawiązywaniem kontaktów z niderlandzkimi organizacjami pozarządowymi.

więcej >>>

Aga ukończyła studia magisterskie z zakresu ochrony środowiska i zrównoważnego rozwoju na Royal Institute of Technology w Sztokholmie. Następnie otrzymała tytuł MBA w branży przemysłu spożywczego ESSEC Institute of Managment Paryż -Warszawa. Po przyjeździe do Holandii i trzech latach pracy w sprzedaży postanowila wgłębić się w swoje zainteresowania polityką i doplomacją. Podjęła studia podyplomowe na UvA w Amsterdamie w zakresie stosunków międzynarodowych. Podyplomowe studia otworzyły jej drogę do Parlamentu Europejskiego, gdzie pracowała w sekretariacie Prezydenta Parlamentu w dziale głosowań. Po powrocie do Holandii podjęła prace w takich korporacjach jak: Nokia, Cisco System. Po narodzinach córki postanowiła znaleźć pracę, która będzie przynosiła większe wartości, niż tylko zyski finansowe. Od ponad 10 - ciu lat jest kontrolerem finansowym i doradcą w sprawach rozwoju organizacji pozarządowych takich jak: UNOY Peacebuilders, Mainline, FairFood International, Aids Fonds.

Wolny czas spędza na malowaniu, czytaniu, oglądaniu programów TED’s, zwiedzaniu muzeów i podróżach. Pasjonuje ją polityka, historia, religia, ich powiązania i wpływ na przyszłość świata.

Komunikacja i media

PPW_Zarzad_Marta_Twardowska

Marta Twardowska
Content Writer
marta.twardowska@polishprofessionalwomen.com

W stowarzyszeniu zajmuje się przygotowaniem informacji prasowych, obsługą strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

więcej >>>

Z zawodu jest specjalistką od komunikacji i Public Relations. Obecnie pracuje w joint venture WolfPack Communications, gdzie pomaga firmom w sektorze TMT (Telecommunications Media & Technology) w definiowaniu strategii, (re)brandingu, komunikacji, Public Relations, kontaktach z prasą i analistami.

Uwielbia podróże, gotowanie, historię współczesną i czytanie książek.

 

 

Justyna van Dalen

Justyna van Dalen - Mianowska
Content Writer
justyna.vandalen@polishprofessionalwomen.com

W stowarzyszeniu zajmuje się przygotowaniem informacji prasowych, obsługą strony internetowej oraz mediów społecznościowych. Odpowiedzialna jest również za zakładkę "Promuj się".

więcej >>>

Poprzednio junior agent w agencji reklamowej w Amsterdamie, od 4 lat w Nike, jako Business Operations and Communications Specialist.  Do moich obowiązków, między innymi, należy zarządzanie wszystkimi procesami i platformami komunikacji w dziale Nike Technology; tworzenie wiadomości strategicznych w stosunku do reszty organizacji i doskonalenie procesów planowania biznesowego.
Studia skończyłam w Holandii, posiadam Bachelors degree in International Communication Management.
Poza pracą tańczę bachatę i uczę się hiszpańskiego. Uwielbiam także podróżować i spędzać czas z bliskimi mi osobami. Dla relaksacji czytam książki 🙂
Przeniosłam się do Holandii we wrześniu 2005 roku. Myślałam, że przyjeżdzam tylko na rok.

 

 

Sonia Kolasińska
Content Writer

W stowarzyszeniu zajmuje się przygotowaniem informacji prasowych, obsługą strony oraz mediów społecznościowych a także jest odpowiedzialna od strony medialnej działu Social Responsibility.

więcej >>>

Skończyłam studia humanistyczne w Tilburgu oraz magisterskie studia Digital Media w Amsterdamie. Po studiach pracowałam dla czasopisma uniwersyteckiego gdzie rozwijałam swoją pasję dziennikarską i talent do pisania, po czym zmieniłam branżę na marketing. Obecnie pracuję jako Ecommerce Marketing Manager dla wydawnictwa naukowego Elsevier. Przez rok prowadziłam również domową pierogarnię wraz z moją mamą, co było niesamowitą przygodą i zdecydowanie rozwinęło mój zmysł przedsiębiorczy.
Wolny czas spędzam czytając książki, pisząc, i o wiele za często oglądając seriale na Netflix'ie. Pasjonuje mnie także joga, rozwój duchowy i osobisty, szczególnie zagadnienie demokratyzacji filozofii i kultury wyższej.

 

 

PPW_Zarzad_Anna_Pujer

Anna Pujer
Fotograf
kontakt@polishprofessionalwomen.com

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Zarzadzanie i Marketing. Mieszka w Holandii od niespelna roku. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach finansowych w miedzynarodowej korporacji.

więcej >>>

Z zamiłowania do fotografii ukończyła kurs zawodowy w Akademi Fotografii w Warszawie. Swoja wiedzie z fotografii stara sie poszerzać poprzez uczestnictwo w roznych warsztatach fotograficznych.

W czasie wolnym od pracy stara sie korzystac z zycia, aktywnie spedzajac czas na podrozach, sporcie i z dobra książką w ręku.

Żaneta Mackey
Fotograf

Ukonczyła studia magisterskie z zakresu poradnictwa zawodowego i pośrednictwa pracy.

więcej >>>

Przez kilka lat mieszkałam w Irlandii a od 8 lat jestem w Amsterdamie. Sztuka jest moją pasją. Maluję, rysuję, rzeżbię, tworzę pebbles art, ręcznie robię lalki przytulanki. Fotografia jest moim nowym odkryciem, wyzwaniem i dopełnieniem mojego artystycznego ja. Ponadto interesuję się psychologię społecznę. Fascynuje mnie świat kontaktów interpersonalych.

Kasia van't Schip – Giska
Fotograf

Posiadam 10 letnie doświadczenie pracy w Lancuchu Logistycznym. Obecnie pracuje na stanowisku Inventory Management Business Analyst w międzynarodowej korporacji Nike.

więcej >>>

Ukończyłam studia magisterskie na SGGW na wydziale Ekonomii i studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Transportu na kierunku Zarządzanie Transportem i Magazynowaniem w Systemach Logistycznych. Miałam tez okazję przez jeden semestr studiować w The Royal Veterinary and Agricultural University w Kopenhadze.

Poza pracą od dawna pasjonuje się fotografia. Ukończyłam kurs Fotografii i brałam udział w różnych warsztatach fotograficznych. Uwielbiam pracować z Photoshopem i pogłębiać moją wiedzę z zakresu obróbki fotografii. Posiadam też wlasne studio fotograficzne gdzie wykonuję różnego rodzaju portrety, efekty mojej pracy możecie zobaczyć na stronie www.kasiagiska.com. Poza tym uwielbiam uprawiać sport, podróżować i poznawać smaki różnych kuchni świata.

Do Holandii przyjechałam 6,5 roku temu dla mojego męża Holendra, którego poznałam w Polsce dzięki pracy.

Audyt

PPW_Zarzad_Chrust

Grażyna Chrust
Audyt
audyt@polishprofessionalwomen.com

Grażyna Chrust jest w stowarzyszeniu odpowiedzialna za audyt, coroczne sprawozdanie finansowe i kontrolę nad działalnością finansową zgodną ze statutem Polish Professional Women in the Netherlands.

więcej >>

Zawodowe doświadczenie zdobyła zaczynając od bardzo technicznych funkcji i projektów dla KPN Telecom, Rabobank i ING, pracując miedzy innymi dla firmy konsultingowej CMG (Logica / obecnie CGI Group).  Przez prawie 10 lat pracowała w ING, gdzie była odpowiedzialna za wdrażanie centralnego systemu w 9 krajach eurpoejskich. Od strony ICT była rownież odpowiedzialna za otwarcie nowych firm dla ING (tzw. greenfields) na Węgrzech, w Rumunii i w Moskwie.

Od dziewięciu lat prowadzi własną działalność jako ‘Independent Senior Management Consultant’. Od tego momentu pracowała na wielu projektach dla ABN AMRO Bank, mających na celu implementację praw bankowych i raportowania do Dutch National Bank (DNB), a obecnie do European Central Bank (ECB).
W 2014 roku ukończyła studia Executive Master of Business Administration (MBA) w IBO Business School i Ashridge Business School w Londynie.

Jest rodowitą Warszawianką i kocha to miasto, ale od 1989 roku mieszka i pracuje w Królestwie Niderlandów, w Rotterdamie. Prywatnie szczęśliwa żona i matka 2 nastolatków, która uwielbia podróżować i odkrywać piękne miejsca na świecie, jak również spędzać aktywne wakacje wraz z rodziną na nartach we Włoskich Dolomitach.

PPW_Zarzad_Agnieszka

Agnieszka Gradek de Muynck
Audyt
audyt@polishprofessionalwomen.com

Agnieszka Gradek de Muynck odpowiada za kontrole pozyskiwanych i wydatkowanych środkow finansowych, przegląd rocznych raportów finansowych, oraz za ocenę działalności stowarzyszenia pod kątem jego statusu i misji. 

więcej >>>

Obecnie pracuje jako Treasury Director w firmie Ralph Lauren. Posiadam ponad 15 lat doświadczenia zawodowego w audycie, accounting i treasury, zdobytego pracujac w Polsce, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Holandii.
Uzyskałam tytul magistra na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Zarządzanie i Marketing ze specjalizacją w finansach. Podczas pracy w Deloitte and Touche zdobyłam dyplom ACCA.

Jestem mężatką i matką 7 letniego chłopca. Moja największa pasja to egzotyczne podróże. W wolnych chwilach czytam, uprawiam ogródek i spotykam się ze znajomymi.