DZIAŁY

Członkostwo

Polish Professional Women in the Netehrlands

Justyna Remijn
Członkostwo
membership@polishprofessionalwomen.com

Justyna Remijn jako koordynator d/s członkowskich odpowiada za przyjmowanie i rejestrację nowych kandydatek do grona PPW. Wspiera także aktywne członkinie PPW w zakresie wszelkich spraw związanych z przedłużeniem lub zmian formy członkostwa.

więcej >>

Nie wiesz jak wypełnić deklarację członkowską lub chciałabyś się dowiedzieć więcej o warunkach przystąpienia do PPW? Justyna chętnie ci w tym pomoże.
Justyna jest wlascicielką firmy zajmującej sie aranżacja wnętrz. Z ogromną pasją pomaga swoim klientom w stworzeniu domu, ktόry idealnie odzwierdciedla ich upodobania, osobowość i styl życia, i w ktόrym czują się szczęśliwi. Jako projektant wnętrz tworzy unikalne wnętrza pełne nietuzinkowych, a przy tym funkcjonalnych rozwiązań. Justyna jest z wyksztalcenia psychologiem. Ukończyła tez podyplomowe studia PR i kursy zawodowe ze stylizacji wnętrz, (interior styling, home staging, Sketch Up). Justyna jest pasjonatką podrόżowania i poznawania innych kultur, skąd czerpie inspiracje do swojej pracy jako projektant wnętrz. Aktywnie uprawia sport: fitness, bieganie i narty. Justyna przeniosła się do Holandii w 2002 roku. Razem z mężem, synkiem i kotką Balou mieszka w Naarden.

Dział Operacyjno-Eventowy

Polish Professional Women in the Netherlands

Majka Geszczyńska
Event Manager
operations@polishprofessionalwomen.com

W stowarzyszeniu zajmuję się cześcią logistyczną, współpracą z miejscami spotkań (hotelami, centrami szkoleniowymi), przygotowywaniem sali i kontaktami z członkami oraz naszymi gośćmi.

więcej >>>

Ukończyła pedagogikę w Wyższej Szkole Zawodowej w Wałbrzychu, po czym w roku 2007 przeniosła sie do Holandii. W Królestwie Niderlandów ukończyła ekonomię (bedrijfseconomie) i zdobyła doświadczenie księgowe pracując w firmie księgowej. Obecnie pracuje w dziale finansowym w prężnie rozwijającej sie firmie Digidentity (twórca holenderskiego Digid).
Nie tylko życie zawodowe łączy Majkę z Holandią ale tez prywatne. Tutaj poznała swojego partnera życiowego, z którym szcześliwie wychowuje ich synka. Wolnych chwil zapracowana mama ma nie za wiele, ale wykorzystuje je na trening grupowy Insinity. Interesuje sie psychologią społeczną i rozwojową.

Polish Professional Women in the Netehrlands

Joanna Olszańska
Event Manager
events@polishprofessionalwomen.com

W stowarzyszeniu zajmuje się cześcią logistyczną, współpracą z miejscami spotkań (hotelami, centrami szkoleniowymi), przygotowywaniem sali i kontaktami z członkami oraz naszymi gośćmi.

więcej >>

Jako magister Prawa oraz absolwent Rosjoznawstwa, zdobyła doświadczenie w Belgii podczas staży zawodowych a następnie w Deloitte LP w Wielkiej Brytanii. Obecnie pracuje w siedzibie głównej banku ING w Amsterdamie. Uwielbia ćwiczyć jogę, oraz rozwijać swoją wiedzę na temat zrównoważonego rozwoju (sustanability) i społecznej odpowiedzialności w biznesie (CSR). Wolny czas woli spędzać na sportowo, bez ruchu usiedzi jedynie w teatrze który kocha.

Dorota Konarska

Dorota Konarska
Event Manager
dorota.konarska@polishprofessionalwomen.com

Doroty rola w stowarzyszeniu to Project Manager w dziale operations, jest odpowiedzialna za organizacje eventów, cześcią logistyczną, współpracą z miejscami spotkań, przygotowywaniem sali i kontaktami z członkami oraz naszymi gośćmi.

więcej >>

Dorota pracuje w japońskiej korporacji Yusen Logistics jako Engineer Design.
Zajmuje sie projektowaniem i optymalizacją magazynów oraz operacji magazynowych, kreowaniem procesów w nich zachodzących, planowaniem zasobów ludzkich, ustalaniem form składowania i maszyn oraz transportem.
Z zamiłowania do podróży ukończyła studia magisterskie z Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie Szczecińskim, jednak zawód powiazała ze studiami na Politechnice Szczecinskiej, którą ukonczyla jako Magister Inżynier.
W czasie studiow skorzystała z programu Erasmus i spędziła jeden stemestr na Politechnice w Lizbonie na kursie projektowania statków i zarządzania stocznią.

Poza pracą podrożuje do różnych zakamarków Europy, nurkuje, jeździ na snowboardzie i aktywnie spędza czas na rowerku spinningowym. Uwielbia spędzać swoje chwile w towarzystwie serdecznych znajomych i na wydarzeniach muzycznych.

Julia Jelińska
Event Manager
julia.jelinska@polishprofessionalwomen.com

Julia w Stowarzyszeniu jest odpowiedzialna za organizacje eventów, część logistyczną, współprace z miejscami spotkań, przygotowywaniem sali oraz kontaktami z członkami i naszymi gośćmi.

więcej >>

Jako Manager Compliance Product Integrity w Ahold Delhaize chroni klientów firm, firme Ahold Delhaize oraz reputacje marek. W trosce o zrównoważony rozwój w strefach społecznej, ekonomicznej i ochrony środowiska, w którym Ahold Delhaize odgrywa
ważną role, Julia pilnuje przestrzegania prawa oraz wewnętrznych zasad Ahold Delhaize włacznie z zasadami etycznego prowadzenia biznesu.
W firmie Koninklijke Ahold w Holandii rozpoczęła pracę na stanowisku Audytor Wewnętrzny. Jako Audytor zaczęła pracę jeszcze w trakcie studiów w firmie Deloitte w Polsce. Po kilku latach pracy w Deloitte Polska, kontynuowała pracę w Deloitte w Holandii. Zajmowała się audytowaniem sprawozdań finansowych wg różnych standardów i spełniających różne wymagania oraz projektami due dilligence. Następnie została Audytorem Wewnętrznym w Kyocera Mita Europe w Holandii.

Studiowała na Politechnice Wrocławskiej na Wydziale Informatyki i Zarządzania. Dostała się do Programu Socrates - Erasmus i w ramach tego stypendium z wyróżnieniem ukonczyła The International Business Course na Karel de Grote Hogeschool w Antwerpii w Belgii. W trakcie jej kariery zawodowej ważne jest dla Julii, żeby caly czas się uczyć i być na bieżąco. Realizuje kursy i poznaje nowe podejścia, tematy i techniki. Ostatnio ukonczyła kurs na audytora SQF Ethical Sourcing.

Lubi swoją pracę i jest ona jej pasją. Ważne dla niej jest, by poprzez prace pomagać ludziom - zarówno klientom, wspołpracownikom, jak i innym partnerom biznesowym. Interesuje sie także sposobami ochrony środowiska. Dostarcza jej to dużo satysfakcji i pozwala się ciągle rozwijać.
Lubi podróżować - zarówno będąc w pracy, jak i poza nią. Lubi poznawać nowych ludzi, inne kultury, nowe miejsca i podejmować wyzwania, które przynosi każdy dzień. Bardzo lubi robić zdjęcia, chodzić do kina, uczć się języków obcych, dużo czyta. W wolnym czasie uprawia tai chi i tańczy tango. Wiele radości sprawia jej też spędzanie czasu z moją rodziną i z przyjaciółmi.

Agnieszka Rybak

Agnieszka Rybak
Venue Manager
agnieszka.rybak@polishprofessionalwomen.com

Agnieszka pełni funkcję Venue Managera w dziale Operations. Jest odpowiedzialna za kontakty z miejscami spotkań i szkoleń, w tym wyszukiwanie hoteli i sal konferencyjnych oraz miejsc noclegowych dla naszych gości.

więcej >>

Mieszka i pracuje w Holandii od czterech i poł roku. Zawodowo związała się z hotelarstwem.  Jej największymi wyzwaniami zawodowymi do tej pory było otwarcie hotelu Andaz, oraz reorganizacja działu obsługi pięter dla hotelu Park Plaza Vondelpark, gdzie obecnie pełni funkcje Housekeeping i Duty Managera.
Obroniła tytuł magistra filozofii na Uniwesytecie Wrocławskim, w Holandii zrobila kurs języka holenderskiego na UvA oraz ceryfikat IELTS z języka angielskiego. Ponadto, posiada certyfikat ratownika medycznego.
Prywatnie uwilebia biegać, w zeszłym roku wraz z kolegami z pracy, przebiegła charytatywnie Dam tot Dam. Weekendy spędza na wyszukiwaniu i odwiedzaniu ciekawych miejsc i wydarzeń.

Agata Michalaszek-Geerdink
Program Manager
agata.michalaszek@polishprofessionalwomen.com

Agata w stowarzyszeniu będzie się zajmować definiowaniem listy projektów, ich celami i mówcami.

więcej >>

Podążając za pasją i ciekawością dotyczącą zachowań ludzkich, Agata ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS. Następne lata również dedykowała uczelni, szkoląc studentów ze statystyki i pracując nad badaniami do doktoratu. Doktorat zrobiła z zakresu psychologii ryzyka. Następnie, pracując jako Product Manager dla Solera Nederland zdobyła doświadczenie w dziedzinie szacowania ryzyka ubezpieczeniowego, sprzedaży oraz wprowadzania zmian w produktach IT.

Obecnie w roli konsultanta dla IG&H Consulting and Interim skupia się na wzmacnianiu Customer Experience w oparciu o analizę danych dla firm ubezpieczeniowych.

Od 2014 roku jest aktywnym Toastmasterem, gdzie ćwiczy wystąpienia publiczne i działa na rzecz klubu.

W czasie wolnym podróżuje po świecie, czyta książki z zakresu samorozwoju oraz trenuje jogę.

Projekty

Zarzad Julita Davies

Julita Davies
Project Manager
julita.davies@polishprofessionalwomen.com

Julita w Stowarzyszeniu pełni funkcję Mistrza Ceremonii, jest odpowiedzialna za sprawność naszych spotkań. 

więcej >>>

Łącząc studia z nauk społecznych, reklamy i Public Relations z ponad dziesięcioletnim międzynarodowym doświadczeniem w digital marketingu Julita Davies prowadzi własną firmę zajmującą się doradztwem Personal Branding oraz strategiami biznesowymi dla małego biznesu oraz tworzeniem marek osób indywidualnych.

Przez 10 lat była związana z międzynarodową firmą organizującą fora biznesowe z udziałem światowej sławy osobistościami m.in. przywódcami państw, noblistami i wybitnymi naukowcami.

Jest rodowitą Poznanianką od 2002 roku pracująca i mieszkająca poza granicami kraju, m.in. na Cyprze a od ponad 10 lat w Królestwie Niderlandów. Mama dwójki dzieci, mieszka w Diemen.

PPW_Zarzad_Irmina_Raczyllo

Irmina Raczyło
Project Manager
irmina.raczylo@polishprofessionalwomen.com

Skończyła Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (2012) oraz Podyplomowe Studia z Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej również w Warszawie (2013).

więcej >>>

W 2013 roku została relokowana do Holandii, gdzie znajduje się Centrala Europejska firmy Nike, gdzie pracuje od 2011 roku. Ma doświadczenie w Finansach (Customer Financial Services) w zakresie budowy i usprawniania procesów, w tym globalnej ekspansji E-commerce.

Poza pracą biega - przebiegła swój pierwszy półmaraton w paździeniku 2015 roku w Amsterdamie. Interesuje się również wpływem odżywania na organizm człowieka, stąd rozpoczęty kurs dietetyki klinicznej.

 

 

PPW_Sucharska

Monika Sucharska
Project Manager
monika.sucharska@polishprofessionalwomen.com

Monika w Stowarzyszeniu pełni funkcję Project Managera. Jest odpowiedzialna za organizowanie projekt "Portret Profesjonalistki"

więcej >>>

Monika ukończyła studia inżynierskie z Zarzadzania i Marketingu w gospodarce żywnościowej na Uniwersytecie Technologiczno- Przyrodniczym w Bydgoszczy. W 2011 roku na stale przeniosła się do Holandii. Monika już od pierwszego dnia pobytu wykazała się doskonalą umiejętnością organizacji i przedsiębiorczości, gdyż przyjechała do Holandii sama, nie mając tu znajomych, ani rodziny. Jest ambitna i młodą kobieta, konsekwentnie realizującą swoje plany.

Dzieląc pełnowymiarową prace podjęła naukę języka holenderskiego, którego znajomość umożliwiła jej rozpoczęcie studiów magisterskich na Vrije Universiteit w Amsterdamie (2014). Po rocznym pre-master (w języku holenderskim), dzięki dyscyplinie i pracowitości ukończyła z wyprzedzeniem rok akademicki. We wrześniu 2015 rozpoczęła dzienne studia magisterskie Culture, Organization and Management (COM) na VU – tym razem w języku angielskim.

Jej zainteresowania zawodowe wiążą się z HR, gdyż uwielbia pracować z ludźmi, a także szeroko pojętym Change Management, gdzie w procesie zachodzących w organizacji zmian, aspekt pracowników nie schodzi na drugi plan, a takze Organizational Culture (diversity & identity) i Customer Relationship Management (CRM).

Czas wolny spędza aktywnie na świeżym powietrzu (rower, rolki, bieganie), a kiedy pogoda płata jej figla... czyta książki, tworzy foto-książki z dzieciństwa i odbytych podroży (jak również planuje nowe podróże). Regularnie gra w gry planszowe ze znajomymi.

Magdalena Sedek
Tłumacz PL/ENG
magdalena.sedek@polishprofessionalwomen.com

W stowarzyszeniu zajmuję się tłumaczeniem treści strony PPW z języka polskiego na angielski.

więcej >>>

Obecnie pracuje w holenderskiej firmie BioSPX będącej dystrybutorem wysoko wyspecjalizowanego sprzętu laboratoryjnego do badań w obszarze Life Science jako doradca od sprzedaży i ekspert od mikroscopii fluorescencyjnej. W Polsce ukończyła studia magisterskie z Biologii ze specjalizacją w Biotechnologii oraz studia magisterskie z Psychologii ze specjalizacją w Neuropsychologii Klinicznej na Uniwersytecie Warszawskim. Pasja do nauki spowodowała że 10 lat temu zdecydowała się przyjechać do Holandii aby kontynuować pracę badawczą robiąc doktorat z Molekularnej Biologii Komórki na UMC Utrecht. Po obronie doktoratu pracowała naukowo w Banku Krwii Sanquin w Amsterdamie badając białka zaangażowane w krzepliwość krwii. Jest ogromną pasjonatką książek które czyta głównie po polsku ale rownież po angielsku i holendersku. W wolnych chwilach tańczy modern/jazz oraz stara sić udzielać charytatywnie.

 

 

Social Responsibility

PPW_Zarzad_MagdaDomanska

Magdalena Domańska
Social Responsibility
socialresponsibility@polishprofessionalwomen.com

Magda Domanska w stowarzyszeniu zajmuje sie współpracą z niderlandzkim organizacjami pozarządowymi i charytatywnymi.

więcej >>>

Magda ukończyła studia z zakresu prawa i administracji europejskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu i w Lejdzie. Po pobycie w Brukseli doszła do wniosku, że od administracji europejskiej woli zajmować się skutkami procesu integracji i pracowała dla organizacji związanych ze wsparciem integracji Polaków w Holandii i polsko-niderlandzkimi relacjami ekonomicznymi. Jej pasją jest integracja osob z różnych środowisk i stymulowanie współpracy między nimi. Obecnie zawodowo zajmuje sie administracja biura miedzynarodowej firmy zatrudniajacej ekspatów, gdzie wspiera ich proces relokacji do Holandii. W wolnych chwilach chętnie spotyka sie z przyjaciółmi, biega, czyta i planuje wizyty w rodzinne strony.

PPW_Zarzad_WiolettaOlbricht

Wioletta Kleijn-Olbrich
Social Responsibility
socialresponsibility@polishprofessionalwomen.com

Wioletta oczuwa chęć niesienia pomocy innym i dlatego też dołączyła do działu Social Responsibility. PPW to grupa zrzeszająca ponad 100 interesujących kobiet a zarazem wielki potencjał na zorganizowanie czegoś dobrego i znaczącego dla społeczeństwa.

więcej >>>

Wioletta ukończyła studia magisterskie z zakresu zastosowania matematyki w bankowości i ubezpieczeniach. Od ponad dekady wykorzystuje tą wiedzę na międzynarodowych rynkach. 6 lat spędziła w Dublinie, pacując m.in. dla banku Citi. Od 2011 roku pracuje dla Rabobanku w Utrechcie. Na co dzień zajmuje się kontrolą przepłyu kapitału.

W wolych chwilach doszkala język niderlandzki i jeśli nie podróżuje, to planuje kolejne wyjazdy. Uwielbia grać w tenisa i jeździć na nartach. Mieszka w Amsterdamie.

Aga Staruch van Dam
Social Responsibility
socialresponsibility@polishprofessionalwomen.com

Aga w stowarzyszeniu zajmuje się nawiązywaniem kontaktów z niderlandzkimi organizacjami pozarządowymi.

więcej >>>

Aga ukończyła studia magisterskie z zakresu ochrony środowiska i zrównoważnego rozwoju na Royal Institute of Technology w Sztokholmie. Następnie otrzymała tytuł MBA w branży przemysłu spożywczego ESSEC Institute of Managment Paryż -Warszawa. Po przyjeździe do Holandii i trzech latach pracy w sprzedaży postanowila wgłębić się w swoje zainteresowania polityką i doplomacją. Podjęła studia podyplomowe na UvA w Amsterdamie w zakresie stosunków międzynarodowych. Podyplomowe studia otworzyły jej drogę do Parlamentu Europejskiego, gdzie pracowała w sekretariacie Prezydenta Parlamentu w dziale głosowań. Po powrocie do Holandii podjęła prace w takich korporacjach jak: Nokia, Cisco System. Po narodzinach córki postanowiła znaleźć pracę, która będzie przynosiła większe wartości, niż tylko zyski finansowe. Od ponad 10 - ciu lat jest kontrolerem finansowym i doradcą w sprawach rozwoju organizacji pozarządowych takich jak: UNOY Peacebuilders, Mainline, FairFood International, Aids Fonds.Wolny czas spędza na malowaniu, czytaniu, oglądaniu programów TED’s, zwiedzaniu muzeów i podróżach. Pasjonuje ją polityka, historia, religia, ich powiązania i wpływ na przyszłość świata.

Anna Pakulska
Social Responsibility
socialresponsibility@polishprofessionalwomen.com

Anna dołączyła do działu Social Responsibility. PPW to grupa zrzeszająca ponad 100 interesujących kobiet, a zarazem wielki potencjał na zorganizowanie czegoś dobrego i znaczącego dla społeczeństwa.

więcej >>>

Skonczyłam studia w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Po ukonczeniu studiów rozpoczęłam pracę w agencji rekrutacyjnej w Warszawie. W późniejszym czasie wyjechałam na staż do amerykńskiej firmy do Irlandii, w ramach programu Unii Europejskiej Euromanager Leonardo da Vinci. Przez 10 lat kariery zadowowej pracowałam w różnych firmach, w działach Human Resources na stanowisku HR Generalist. Do Holandii sprowadziła mnie chęć poznania nowego kraju i świetna lokalizacja. Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi i kultury. Interesuje się psychologią interdyscyplinarną i jej wpływem na rozwój człowieka. Uwielbiam czytać książki i słuchać wykładów z tego zakresu. Wolny czas spędzam z moimi przyjaciółmi i znajomymi. Uważam, że spotkanie z drugim człowiekiem jest dobrem samym w sobie i wartością bezcenna. Moją motywacją do przystąpienia do dzialu Social Responsibility jest zasada give away, czyli podaj dalej swoją wiedzę, doświadczenie, czas i uwagę. Jestem wdzięczna, ze PPW daje taką inicjatywę i możliwość. The best is yet to come.

Komunikacja i media

Justyna van Dalen

Justyna van Dalen - Mianowska
Content Writer
justyna.vandalen@polishprofessionalwomen.com

W stowarzyszeniu zajmuje się przygotowaniem informacji prasowych, obsługą strony internetowej oraz mediów społecznościowych. Odpowiedzialna jest również za zakładkę "Promuj się".

więcej >>>

Od 2012 roku Justyna w pracuje w siedzibie Europejskiej Nike, jako Business Operations and Communications Specialist. Do jej obowiązków, między innymi, należy zarządzanie wszystkimi procesami i platformami komunikacji w dziale Nike Technology; tworzenie wiadomości strategicznych w stosunku do reszty organizacji i doskonalenie procesów planowania biznesowego.
Studia ukończyła w Holandii, posiada Bachelors degree in International Communication Management.
W wolnym czasie czyta książki, tańczy bachatę i salsę. Uwielbia podróżować i spędzać czas z bliskimi jej osobami.
Do Holandii przeprowadziła się we wrześniu 2005 roku. Myślała wtedy, że przyjeżdza tylko na rok.

 

 

Magdalena Kawecka - Popiołek
Content Writer
magdalena.popiolek@polishprofessionalwomen.com

W stowarzyszeniu zajmuje się przygotowaniem informacji prasowych, obsługą strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

więcej >>>

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie w Łodzi oraz studia podyplomowe z funduszy europejskich. Pracowała w jednym z Ministerstw jako specjalista w dziedzinie funduszy europejskich. Była trenerem i wykładowcą na Uniwersytecie Warszawskim.
W roku 2011, po ukończeniu aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, uzyskała tytuł radcy prawnego. Jako radca prawny związana była z Teatrem Wielkim – Operą Narodową.
W ostatnich latach Project Manager projektów informatycznych w instytucjach publicznych.
Do Holandii przyjechała rok temu, traktując swój przyjazd z rodziną jako kolejną przygodę w życiu, możliwość poznania odmiennej kultury. Kontynuuje pracę radcy prawnego, udzielając porad prawnych Polakom mieszkającym w Kraju Tulipanów. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, stanie w miejscu ją męczy.
Jest zwolenniczką zdrowego trybu życia. Z całą rodziną uprawiają sport i przestrzegają nawyków zdrowego żywienia.
Uwielbia podróże, najlepiej czuje się w słonecznej Italii. W wolnych chwilach czyta, projektuje i szyje ubrania dla dwójki ukochanych dzieci.

 

 

Sonia Kolasińska
Content Writer

W stowarzyszeniu zajmuje się przygotowaniem informacji prasowych, obsługą strony oraz mediów społecznościowych a także jest odpowiedzialna od strony medialnej działu Social Responsibility.

więcej >>>

Skończyła studia humanistyczne w Tilburgu oraz magisterskie studia Digital Media w Amsterdamie. Po studiach pracowała dla czasopisma uniwersyteckiego gdzie rozwijała swoją pasję dziennikarską i talent do pisania, po czym zmieniła branżę na marketing. Obecnie pracuje jako Ecommerce Marketing Manager dla wydawnictwa naukowego Elsevier. Przez rok prowadziła również domową pierogarnię wraz ze swoją mamą, co było niesamowitą przygodą i zdecydowanie rozwinęło jej zmysł przedsiębiorczy.
Wolny czas spędza czytając książki, pisząc, i o wiele za często oglądając seriale na Netflix'ie. Pasjonuje ją także joga, rozwój duchowy i osobisty, szczególnie zagadnienie demokratyzacji filozofii i kultury wyższej.

 

 

PPW_Zarzad_Anna_Pujer

Anna Pujer
Fotograf
kontakt@polishprofessionalwomen.com

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Zarządzanie i Marketing. Mieszka w Holandii od niespełna roku. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach finansowych w międzynarodowej korporacji.

więcej >>>

Z zamiłowania do fotografii ukończyła kurs zawodowy w Akademi Fotografii w Warszawie. Swoją wiedzie z fotografii stara sie poszerzać poprzez uczestnictwo w różnych warsztatach fotograficznych.

W czasie wolnym od pracy stara sie korzystaź z zycia, aktywnie spędzajac czas na podróżach, sporcie i z dobrą książką w ręku.

Żaneta Mackey
Fotograf

Ukonczyła studia magisterskie z zakresu poradnictwa zawodowego i pośrednictwa pracy.

więcej >>>

Przez kilka lat mieszkała w Irlandii a od 8 lat jest w Amsterdamie. Sztuka jest jej pasją. Maluje, rysuje, rzeżbi, tworzy pebbles art, ręcznie robi lalki przytulanki. Fotografia jest jej nowym odkryciem, wyzwaniem i dopełnieniem jej artystycznego ja. Ponadto interesuje się psychologią społeczną. Fascynuje ją świat kontaktów interpersonalych.

Kasia van't Schip – Giska
Fotograf

Posiada 10 letnie doświadczenie pracy w Lancuchu Logistycznym. Obecnie pracuje na stanowisku Inventory Management Business Analyst w międzynarodowej korporacji Nike.

więcej >>>

Ukończyła studia magisterskie na SGGW na wydziale Ekonomii i studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Transportu na kierunku Zarządzanie Transportem i Magazynowaniem w Systemach Logistycznych. Miała tez okazję przez jeden semestr studiować w The Royal Veterinary and Agricultural University w Kopenhadze.

Poza pracą od dawna pasjonuje się fotografią. Ukończyła kurs Fotografii i brała udział w różnych warsztatach fotograficznych. Uwielbia pracować z Photoshopem i pogłębiaćswoją wiedzę z zakresu obróbki fotografii. Posiada też wlasne studio fotograficzne gdzie wykonuje różnego rodzaju portrety, efekty jej pracy możecie zobaczyć na stronie www.kasiagiska.com. Poza tym uwielbia uprawiać sport, podróżować i poznawać smaki różnych kuchni świata.

Do Holandii przyjechała 6,5 roku temu dla swojego męża Holendra, którego poznała w Polsce dzięki pracy.

Audyt

PPW_Zarzad_Chrust

Grażyna Chrust
Audyt
audyt@polishprofessionalwomen.com

Grażyna Chrust jest w stowarzyszeniu odpowiedzialna za audyt, coroczne sprawozdanie finansowe i kontrolę nad działalnością finansową zgodną ze statutem Polish Professional Women in the Netherlands.

więcej >>

Zawodowe doświadczenie zdobyła zaczynając od bardzo technicznych funkcji i projektów dla KPN Telecom, Rabobank i ING, pracując miedzy innymi dla firmy konsultingowej CMG (Logica / obecnie CGI Group).  Przez prawie 10 lat pracowała w ING, gdzie była odpowiedzialna za wdrażanie centralnego systemu w 9 krajach eurpoejskich. Od strony ICT była rownież odpowiedzialna za otwarcie nowych firm dla ING (tzw. greenfields) na Węgrzech, w Rumunii i w Moskwie.

Od dziewięciu lat prowadzi własną działalność jako ‘Independent Senior Management Consultant’. Od tego momentu pracowała na wielu projektach dla ABN AMRO Bank, mających na celu implementację praw bankowych i raportowania do Dutch National Bank (DNB), a obecnie do European Central Bank (ECB).
W 2014 roku ukończyła studia Executive Master of Business Administration (MBA) w IBO Business School i Ashridge Business School w Londynie.

Jest rodowitą Warszawianką i kocha to miasto, ale od 1989 roku mieszka i pracuje w Królestwie Niderlandów, w Rotterdamie. Prywatnie szczęśliwa żona i matka 2 nastolatków, która uwielbia podróżować i odkrywać piękne miejsca na świecie, jak również spędzać aktywne wakacje wraz z rodziną na nartach we Włoskich Dolomitach.

PPW_Zarzad_Agnieszka

Agnieszka Gradek de Muynck
Audyt
audyt@polishprofessionalwomen.com

Agnieszka Gradek de Muynck odpowiada za kontrole pozyskiwanych i wydatkowanych środkow finansowych, przegląd rocznych raportów finansowych, oraz za ocenę działalności stowarzyszenia pod kątem jego statusu i misji.

więcej >>>

Obecnie pracuje jako Treasury Director w firmie Ralph Lauren. Posiada ponad 15 lat doświadczenia zawodowego w audycie, accounting i treasury, zdobytego pracujac w Polsce, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Holandii.
Uzyskała tytul magistra na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Zarządzanie i Marketing ze specjalizacją w finansach. Podczas pracy w Deloitte and Touche zdobyła dyplom ACCA.

Jest mężatką i matką 7 letniego chłopca. Jej największa pasja to egzotyczne podróże. W wolnych chwilach czyta, uprawia ogródek i spotyka się ze znajomymi.