Kim są?

Członkinie Polish Professional Women in the Netherlands (PPW) to wykształcone profesjonalistki, kobiety ambitne, pragnące realizować się na polu zawodowym w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie niezależnie od tego gdzie w danym momencie są. To także kobiety przedsiębiorcze, dające sobie radę w każdych warunkach i pomimo przeszkód, dla których zmiana miejsca zamieszkania jest kolejnym, nowym wyzwaniem i okazją do rozwoju i interesujących przemian w życiu.

Reprezentujemy różne zawody i branże, a niektóre z nas prowadzą swoje biznesy przez co tworzymy bogatą i różnorodną platformę aktywnych zawodowo kobiet. Chętnie dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, a także swoimi kontaktami. W ten sposób zwiększamy wzajemnie swoje możliwości zawodowe w Holandii.

Chcemy się również rozwijać osobiście. Jesteśmy ciekawe świata, tolerancyjne i otwarte na otaczającą nas holenderską kulturę, a jednocześnie lubimy naszą polskość i chcemy harmonijnie łączyć polskie korzenie i doświadczenie życia w Holandii.

Przyświecają nam takie wartości

- rozwój (development)
- aktywność (energy)
- uczciwość (integrity)
- odwaga (courage)
- siostrzeństwo (sisterhood)

Wokół nich się zbieramy i je staramy się wprowadzić w życie, w ten sposób budując pozytywny wizerunek Polek w Holandii.

Co robią?

Członkinie PPW przez uczestnictwo w wydarzeniach stowarzyszenia:
- poznają podobne im, a jednocześnie różnorodne Polki, które łączą te same wartości - budują przyjaźnie

- mają okazję zwiększyć swoje grono kontaktów zawodowych - networkują

- biorą udział w ciekawych treningach, warsztatach, wykładach prowadzonych m.in. przez znany i cenionych mówców przyjeżdżających m. in. na zaproszenie PPW z Polski - rozwijają się zawodowo i osobiście

- stają się częścią nowoczesnej polonijnej organizacji pozarządowej w Holandii, która promuje otwartą polskość i funkcjonuje na transparentnych zasadach - tworzą wspólnotę fantastycznych Polek w Holandii

Jeżeli przemawiają do Ciebie wartości PPW, chciałabyś spotykać inne ciekawe kobiety, z których doświadczeń mogłabyś czerpać i z którymi mogłabyś dzielić się tym, co Ty masz do zaoferowania. Zależy Ci na budowaniu nowych, mocnych relacji w Holandii, dołącz do nas!

Dołącz do nas!