Anna Chojnacka

Anna Chojnacka – Fotoreportaż

Spotkanie z inspirującym gościem

9 października 2016 odbyło się spotkanie z Anną Chojnacką, którego celem było skupienie się na znalezieniu inspiracji w życiu, nawet w najtrudniejszych momentach.

Spotkanie odbyło się w Belcampo Cafe w Amsterdamie i było ono zorganizaowane przez dwie organizacje: Polish Professional Women i Stowarzyszenie Polek TOP. Była to impreza owarta, gdzie człońkinie obydwóch stowarzyszeń, jak i goście, mieli okazję usłyszeć niesmowitą historię o szukaniu celu w życiu
Anna Chojnacka, Polka która wyjechała do Holandii z mamą w wieuku 10 lat, podzieliła się z uczestniczkami swoją historią, która na pewno dotknęła wiele serc.
W wieku trzydziestu lat u Anny zostało wykryte stwardnienie rozsiane. Szok był olbrzymi, ponieważ Anna była wtedy młodą mamą i dopiero co otworzyła swoją działalność „1%”.
Po tym „wyroku” Anna postanowiła szukać inspiracji, która miała jej pomóc w staniu się silniejszą i nie poddać się chorobie. Na swojej drodze Anna poznała Wim’a Hof tzw. „Iceman”. Pod jego kierownictwem Anna wraz z grupą innych, chorych ludzi wspięła się w rekordowym czasie na Kilimandżaro. Podzas tej wspinaczki, Anna niespodziewanie odkryła źródło nadzieji, miłości i uzdrowienia.

Po tej inspirującej prezentacji, uczestniczki miały okazję zadać Ani wiele pytań dotyczących jej poglądów, walki z chorobą a nawet życiem prywatnym.
My również miałyśmy okazję zapytać uczestniczek co myślały o tym spotkaniu.

Fanastyczne wydarzenie z pełną energii i przystępną Anią, od której na pewno można się wiele nauczyć. Bardzo inspirująca prezentacja, pozwalająca na reflekcję o celu w życiu.
Krystyna van de Water – Wilczyńska, TOP POLKI

Bardzo inspirujące spotkanie. Anna przekazała energię życiową i natchnienie do działania. Jestem pod wrażeniem jak potrafi sobie dać radę z dziećmi, pracą i chorobą.
Nie każda odoba potrafi tak podzielić się swoimi doświadczeniami, tak jak zrobiła to Anna. Na pewno dotknęło mnie jej pozytywne podejście do życia i świata.
Kasia Borkowska, Polish Professional Women

Życzymy Annie wszystkiego dobrego i serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie a Stowarzyszeniu Polek TOP za wspaniałą współpracę.

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE

Już dziś prosimy o zapoznanie się z programem kolejnego spotkania, które odbedzię się 25 października. Tym razem skupimy się na Holenderskim rynku pracy i różnicach kulturowych. Przed szkoleniem będzie możliwość spotkania z rekruterem.

Prosimy o potwierdzenie przybycia ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. >>>

Więcej informacji i aktualny kalendarz imprez jest dostępny na naszej stronie.


FOTOGALERIA

Poniżej fotorelacja ze spotkania, zdjęcia wykonane przez Annę Pujer. Dziękujemy!

Posted in Spotkania, Wszystkie, Zdjęcia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *